كنگره علمي انجمن دندانپزشكي ايران برگزار مي‌شود

۱۳۸۶/۰۲/۲۲ - ۰۰:۰۰ - کد خبر: 3459
كنگره علمي انجمن دندانپزشكي ايران برگزار مي‌شود
به گزارش سلامت نیوزبه نقل از روابط عمومي انجمن دندانپزشكي ايران، اين كنگره با حضور بيش از 5 هزار دندانپزشك 22 تا 25خرداد ماه امسال در محل اجلاس سران كشورهاي اسلامي برپا مي‌شود.
رئيس انجمن دندانپزشكي ايران با اعلام اين خبر گفت: هدف از برپايي اين كنگره ارتقاي سطح علمي و دانش رشته‌هاي مربوط به داندانپزشكي است.
علي يزداني با اشاره به شعار امسال كنگره انجمن دندانپزشكي يادآور شد: با توجه به اهميت بهداشت دهان و دندان در سلامت جسماني و غير جسماني،« بهداشت دهان و دندان، سلامت جسم و جان» به عنوان موضوع و محور اصلي اين كنگره انتخاب شده است.
رئيس انجمن دندانپزشكي ايران يادآور شد: رشته‌هاي ارتودنسي،راديولوژي ، دانپزشكي كودكان، كنترل عفونت، پريودنتولوژي، پاتولوژي، بيماري هاي دهان و دندان، ايمپلنت‌هاي دنداني، جراحي ، اندودنتيكز
(درمان رشه دندان)، دندانپزشكي ترميمي و زيبايي و نيز پروتزهاي دنداني از عمده محورهاي كنگره امسال است.
وي از برپايي كارگاه‌هاي آموزشي در زمينه‌هاي كاربرد ليزر در دندانپزشكي، پروتزهاي دنداني، ايمپلنت‌ها و ... به عنوان ديگر برنامه‌هاي كنگره امسال نام برد.
به گفته يزداني ، چهل و هفتمين كنگره علمي سالانه انجمن دندانپزشكي ايران با همكاري اداره كل آموزش مداوم جامعه پزشكي و استادان داخل و خارج كشور برپا مي‌شود.
وي در پايان تصريح كرد: همزمان با برپايي اين كنگره، بيست و پنجمين نمايشگاه بين‌المللي مواد، وسايل و تجهيزات دندانپزشكي به ارايه تكنولوژي‌هاي نوين در زمينه مواد و تجهيزات دندانپزشكي مي‌پردازد.
يزداني با اشاره به اينكه انجمن دندانپزشكي ايران يكي از قديمي‌ترين انجمن‌هاي پزشكي در كشور است، يادآور شد: اين انجمن قصد دارد، كنگره پنجاهم خود را در سطحي بسيار گسترده و به صورت منطقه‌اي برگزار كند كه به زودي برنامه‌ريزي‌هاي آن شروع خواهد شد.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
7.3386s, 18q