یک کارشناس سازمان هواشناسی، گفت: غلظت آلاینده‌ها در شهرهای صنعتی تهران، کرج، اراک و اصفهان از روز یکشنبه تا اوایل سه شنبه افزایش می‌یابد.

 تهران، کرج، اراک و اصفهان در وضعیت هشدار از فردا تا سه شنبه

به گزارش سلامت نیوز به نقل از روزنامه آرمان ملی،کارشناس سازمان هواشناسی خبر داد که غلظت آلاینده‌ها در شهرهای صنعتی تهران، کرج، اراک و اصفهان از روز یکشنبه تا اوایل سه شنبه، افزایش می‌یابد.فریبا گودرزی کارشناس سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی در روز سه شنبه و تشدید آن در روز چهارشنبه ۲۲ آذرماه خبر داد.کارشناس هواشناسی با اشاره پیش بینی وضع آب و هوای امروز شنبه ۱۸ آذرماه اظهار کرد: در مناطقی از غرب و شمال غرب و دامنه‌های جنوبی البرز هم در قزوین و البرز بارش باران و رعد و برق و وزش باد را داریم که بارش می‌تواند در ارتفاعات به شکل برف باشد.

وی افزود: فردا یکشنبه در اغلب نقاط کشور جوی آرام برقرار است. اما در روز دوشنبه در گیلان، شرق مازندران و مناطقی از شمال غرب بارندگی و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.گودرزی با بیان اینکه «از روز سه شنبه سامانه بارشی وارد کشور می‌شود» گفت: طی آن روز در شمال غرب، غرب و دامنه‌های جنوبی البرز، همچنین استان‌های تهران و البرز و قزوین و غرب سواحل دریای خزر بارندگی پیش‌بینی شده است که در ارتفاعات به صورت برف پدیدار می‌شود.

این کارشناس هواشناسی در ادامه گفت: روز چهارشنبه این سامانه تشدید می‌شود و به مناطقی از جنوب غرب و مرکز کشور می‌رسد.وی یادآور شد: غلظت آلاینده‌ها در شهرهای صنعتی تهران، کرج، اراک و اصفهان از روز یکشنبه تا اوایل سه شنبه افزایش می‌یابد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha