رئیس جمعیت هلال احمر با اشاره به ارائه داروهای خاص و کمیاب در داروخانه‌های هلال احمر، از فعالیت شبانه‌روزی داروخانه مرکزی این جمعیت در تهران خبر داد.

ارائه داروهای خاص و کمیاب در داروخانه‌های هلال‌احمر

به گزارش سلامت نیوز و بنابر اعلام پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ دکتر پیر حسین کولیوند در آیین افتتاح پروژه نوسازی و بهسازی داروخانه شبانه روزی هلال احمر گفت: فضای فیزیکی این داروخانه با توجه به تعدد مراجعه کنندگان، کافی نبود ولی هم اکنون بعد از بهسازی و نوسازی این داروخانه، مردم با رفاه و آسایش بیشتری از این داروخانه دارو دریافت می‌کنند.

وی ادامه داد: داروهای خاص و کمیاب در داروخانه‌های هلال احمر موجود است و هر دارویی که در کشور کمیاب باشد اگر به ما اعلام شود توانایی واردات آن را داریم. این داروخانه نیز به صورت شبانه روزی در حال فعالیت است.

هلال احمر یار و یاور نظام سلامت است

مرضیه وحید دستجردی - وزیر اسبق بهداشت درمان و آموزش پزشکی و مشاور رئیس جمعیت نیز در این مراسم گفت: در داروخانه‌های هلال احمر خدمت رسانی بزرگی به مردم ارائه می‌شود.

وزیر اسبق بهداشت گفت: هلال احمر در زمان جنگ، کرونا و .... در کنار مردم بودند و هم اکنون نیز هلال احمر در نظام سلامت یار و یاور مردم است.

دستجردی گفت: امیدواریم وضعیت دارویی هلال احمر در استان‌ها هم بهبود پیدا کند و این داروخانه‌های شبانه روزی هلال احمر را در استان‌ها هم داشته باشیم.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha