دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۹
کد خبر: 368106

مدیر مجموعه ورزشی انقلاب گفت: فردی که در استخر از دنیا رفت، یک شناگر حرفه‌ای بود، اما به دلیل تشنج در زیر آب، دار فانی را وداع گفت.

 درگذشت یک شناگر حرفه‌ای در استخر انقلاب

به گزارش سلامت نیوز به نقل از تسنیم، «محمد محمدی» مدیر مجموعه ورزشی انقلاب تهران درباره درگذشت یک نفر در استخر آفتاب مجموعه انقلاب گفت: ابتدا به خانواده این عزیز تسلیت می‌گویم. واقعاً روز ناراحت‌کننده‌ای برای ما بود. ساعت ۹:۳۰، این خبر به ما داده شد و در استخر حاضر شدیم و پیگیری کردیم. گزارش اولیه اکنون به دست ما رسیده است.

مدیر مجموعه ورزشی انقلاب تهران ادامه داد: نام فردی که از دنیا رفته «علیرضا بمبئی» است که عضو مجموعه ما بود و به صورت حرفه‌ای در این استخر شنا می‌کرد. او شناگر حرفه‌ای بود و امروز هم با یکی از دوستانش به استخر آمد. ظاهراً بیماری زمینه‌ای داشته و متأسفانه در یک لحظه در آب تشنج می‌کند. خیلی سریع او را از آب بیرون می‌آوردند، ولی چون تشنج در آب رخ داده بود احیا جواب نمی‌دهد.

به نیروی انتظامی اطلاع دادیم و سریع آمد و صورت‌جلسه شد و بعد هم پزشکی قانونی جنازه را برد تا نظر کارشناسی بدهد.مدیر مجموعه انقلاب با بیان اینکه این استخر در اختیار بخش خصوصی است، تصریح کرد: در مجموعه ما همکاران هر ماهه تمام مدارک مانند بیمه و تجهیزات را چک می‌کنند. استخر آفتاب جزو استخرهای خوب تهران است و همیشه موارد ایمنی را رعایت می‌کند. اتفاق امروز همه را متأثر کرد.

محمدی در واکنش به این شایعه که غریق نجات‌ها در محل وقوع حادثه حضور نداشتند، گفت: غریق نجات‌ها حضور داشتند. ضمن اینکه او شناگر حرفه‌ای بود. در مجموعه آفتاب چند استخر داریم که یکی از آن‌ها برای حرفه‌ای‌ها است. این فرد هم در همان مجموعه حرفه‌ای حضور داشته، اما چون تشنج زیر آب اتفاق افتاد، احیا جواب نداد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha