دوشنبه ۲۰ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۰:۴۵
کد خبر: 370064

 باررش برف در برخی از محورهای استان‌های آذربایجان شرقی و اردبیل اعلام شده است.

جاده‌های این استان‌ها برفی و بارانی است

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا، رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا، از بارش برف و باران در جاده‌های ۸ استان کشور خبر داد.

سرهنگ احمد شیرانی درباره آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور گفت: ترافیک در آزادراه قزوین ـ کرج - تهران محدوده مهرویلا و حدفاصل ساسانی تا پل کلاک و محور شهریار ـ تهران نیمه سنگین گزارش شده است.

وی با اشاره به آخرین وضعیت جوی جاده‌های کشور افزود: بارش برف در برخی از محورهای استان‌های آذربایجان شرقی و اردبیل اعلام شده است.

پنجشنبه (۲۳ فروردین) سامانه بارشی در اغلب مناطق کشور فعال خواهد بود همچنین پنجشنبه بارش در سواحل دریای خزر، شمال شرق و مناطق شمالی در شمال غرب شدت خواهد داشت.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا ادامه داد: همچنین در برخی از محورهای استان‌های آذربایجان غربی، گیلان، گلستان، مازندران، کردستان و زنجان بارش باران مشاهده شده است.

شیرانی با اعلام شماره تلفن ۱۲۰ از رانندگان و مسافران خواست که به منظور اتخاذ تدابیر مناسب، انتخاب مسیری مناسب و کوتاه‌شدن زمان سفر، پیش از آغاز مسافرت با این شماره تماس گرفته و از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور با خبر شوند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha