یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۳:۲۶
کد خبر: 370307

مرد جوان وقتی متوجه شد نامزدسابق دختر مورد علاقه‌اش قصد دارد دوباره به‌ خواستگاری وی بیاید،در اقدامی عجیب نقشه قتل او را اجرا کرد و جسد مردجوان را به آتش کشید.او حتی دختر جوان که تنها شاهد قتل بود را با تهدید به قتل،مجبور به سکوت کرده بود.

دوئل مرگبار برسر یک دختر

به گزارش سلامت نیوز به نقل از روزنامه جام‌جم، نیمه دوم بهمن سال گذشته، خانواده‌ای با حضور در اداره چهارم پلیس آگاهی تهران شکایت کردند، پسر جوان‌شان ازخانه بیرون رفته وناپدیدشده است.در تحقیقات پلیسی معلوم شد او با دختری از اقوام‌شان که ۲۳ ساله ودانشجوست، مدتی نامزد بوده که ارتباط‌شان قطع شده است.

بنابراین دختر جوان احضار و مدعی شد از گم شدن نامزد سابقش اطلاع ندارد و قرار است با مرد دیگری نامزد کند.با گذشت بیش از دو ماه از این ماجرا مأموران پی بردند مرد گم شده آخرین بارسوار یک خودروی پراید شده است. با تحقیق‌ از راننده پراید به نام سامان مشخص شد، او پیش از این نامزد سابق مرد گمشده را به دانشگاه می‌رسانده است. مأموران وقتی متوجه شدند این راننده اینترنتی، خواستگار جدید دختر جوان است هفته گذشته او را به‌عنوان تنها مظنون پرونده بازداشت کردند.


سامان منکر اطلاعی از سرنوشت مرد گمشده بود اما دو روز پیش به قتل اعتراف کرد و گفت‌: چند ماه قبل با دختر جوانی که دانشجو بود، آشنا شدم و او را به‌عنوان مسافر از مقابل دانشگاه به خانه‌اش رساندم. از رفتارش خوشم آمد و همین باعث آشنایی‌مان شد و تلفنی حرف می‌زدیم و گاهی همدیگر را می‌دیدم. بعد از مدتی از او خواستگاری کردم و حتی تلفنی با پدرش هم حرف زدم و قرار بود به خواستگاری‌اش بروم. از چند هفته قبل، دختر مورد علاقه‌ام سعی می‌کرد از من فاصله بگیرد.

به تلفن‌هایم به درستی جواب نمی‌داد تا این‌که یک روز گوشی‌اش را گرفتم و متوجه ارتباط تلفنی و پیامکی او با مردی شدم. بعد از دعوا و درگیری گفت که ‌شش ماه با پسر یکی از اقوام‌شان نامزد بوده و به دلیل اختلافاتی از او جدا شده بود. حالا آن مرد دست‌بردار نبود. با شنیدن این حرف‌ها عصبانی شدم و خواستم با خواستگار سابقش قرار ملاقاتی بگذارد تا با او حرف بزنم. قبول کرد و روز حادثه، او همراه دختر مورد علاقه‌ام سوار خودروی پرایدم شد.


متهم به قتل ادامه داد: بعدازطی مسافتی از تهران بیرون رفتیم و با آن مرد حرف زدم که دختر جوان را فراموش کند اما دعوای‌مان شد و می‌گفت به او علاقه دارد. زد و خوردمان بالا گرفت و پیاده شدیم. در را قفل کردم و آن دختر در خودرو گرفتار شد. رقیب عشقی‌ام را با چاقو زدم که فوت شد. جسد را در صندوق عقب انداخته و راهی جاده ساوه شدیم و با بیرون آوردن جسد، روی آن بنزین ریخته و آتش زدم و در بیابان‌های کنار جاده رها کردم. آن دختر را هم تهدید کردم سکوت کند.

با اعتراف مرد جوان، دختر مورد علاقه‌اش نیز بازداشت شد و در تحقیقات گفت‌: وقتی خواستگار جدیدم متوجه شد نامزد سابقم دوباره می‌خواهد به خواستگاری‌ام بیاید، این دعوا شکل گرفت. هرچه به او التماس کردم من به نامزد سابقم پاسخ منفی دادم، توجهی نکرد. سامان روز حادثه مقابل چشمانم، خواستگار سابقم را به قتل رساند و بعد جسد را سوزاند. در این مدت من را تهدید کرده بود اگر موضوع را فاش کنم، من و خانواده‌ام را به قتل می‌رساند و جسدمان را آتش می‌زند. از ترس این‌که جان خود و خانواده‌ام به خطر نیفتد، سکوت کردم.


سرهنگ مرتضی نثاری، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران با تأیید این خبر گفت‌: با اعتراف این دو نفر، تیمی از مأموران به محل رها شدن جسد سوخته در جاده ساوه رفتند تا ردی از او پیدا کنند. متهمان در بازداشت به سر می‌برند و تحقیقات از آنها ادامه دارد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha