نماینده مردم رشت و خمام با انتقاد از سفر چندساعته بهرام عین اللهی وزیر بهداشت به گیلان گفت: به نظر بنده، آقای وزیر ناکارآمد است و از پاسخگویی به مردم و نمایندگان مردم فراری است.

وزیر بهداشت ناکارآمد است/  عین‌الهی از پاسخگویی به نمایندگان مردم فراری است

به گزارش سلامت نیوز، جبار کوچکی‌نژاد درگفت‌وگو با گیل‌خبر گفت: زیرساخت‌های درمانی در گیلان ضعیف است و متاسفانه کار اساسی شکل نمی‌گیرد و امروز هم دیدیم که وزیر بهداشت آمد و رفت و کار اثرگذاری انجام نشد.

نماینده مردم رشت و خمام گفت: به نظر بنده، وزیر بهداشت ناکارآمد است. ما انتظار داشتیم که ایشان نشستی با نمایندگان گیلان داشته باشد و راهکارهای تسریع در انجام پروژه های بخش سلامت مورد بررسی قرار بگیرد؛ موضوعاتی همچون بیمارستان ۴۰۰ تخت‌خوابی لاکان، بیمارستان پورسینا، بیمارستان ۸۰۰ تخت‌خوابی و مراکز بهداشتی باید مورد بحث قرار می‌گرفت اما وزیر از مشکلات فراری است و حاضر نشد به حرف نمایندگان مردم گوش دهد و این توهین به نمایندگان است.

کوچکی نژاد ادامه داد: از نماینده عالی دولت در استان هم انتظار داشتیم که در این خصوص با نمایندگان همراهی می‌کرد اما متاسفانه این چنین نشد. انتظار می‌رفت که آقای استاندار شرایط را به‌گونه‌ای ترتیب می‌داد که صدای انتقادات و گلایه‌های مردم و نمایندگان به گوش وزیر می‌رسید.

نماینده مردم رشت و خمام با تاکید بر این که سفر وزیر بهداشت به گیلان بی‌فایده بود، گفت: شاید چون ایشان روزهای آخر وزارت را سپری می‌کند، دل به کار نمی‌دهد، در حالی که مقام معظم رهبری بر فعالیت دوچندان مدیران پس از شهادت دکتر رئیسی تاکید کرده است، اما ایشان نه تنها روحیه خود را باخته، بلکه هیچ تمایل و انگیزه ای هم برای کار ندارد و می‌بینیم که سفر بی‌فایده ای به گیلان داشته است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha