پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۵۹

24ساعت پس از مرگ دردناک کودک 5ساله دزفولی که به‌دلیل حمله سگ و مبتلاشدن به بیماری‌هاری، جان خود را دست داده بود، دختر 9ساله دیگری نیز که در شهرستان نکا، قربانی حمله سگ شده بود، در بیمارستان جان باخت.

مرگ دردناک دختر در حمله سگ ولگرد

به گزارش سلامت نیوز به نقل از روزنامه همشهری، پنجم خردادماه بود که دختر 9ساله‌ای به نام ضحی برای برداشتن وسیله‌ای از داخل ماشین پدرش در شهرستان نکا در استان مازندران، از خانه بیرون رفت.او هنوز در ماشین را باز نکرده بود که ناگهان سگ ولگردی به سمتش هجوم برد و او را گاز گرفت.پدر و مادر ضحی، با شنیدن صدای جیغ و گریه‌های او وحشتزده خود را به داخل کوچه رساندند و با دیدن دخترشان که از ناحیه پا، ‌کمر و صورت به‌شدت آسیب دیده بود، وی را به بیمارستان منتقل کردند.


هرچند واکسن هاری به دختر بچه تزریق شد اما ضحی به‌دلیل جراحاتی که دیده بود 2 مرتبه تحت عمل جراحی قرار گرفت. او در این مدت در بیمارستان بستری بود و خانواده‌اش برای نجات وی دعا می‌کردند اما بدن دختربچه دچار عفونت شده بود و این مسئله جان او را تهدید می‌کرد. در این شرایط تلاش پزشکان برای از بین بردن عفونت ادامه داشت اما به‌رغم تلاش آنها ‌این دختر بچه روز سه‌شنبه گذشته به کام مرگ رفت.

مرگ ضحی در حالی رقم خورده است که یک روز پیش از آن، امیرحسین کودک 5ساله دزفولی 31روز پس از حمله سگ ولگرد به وی، جانش را به‌دلیل ابتلا به هاری از دست داد. همچنین کودک دیگری به نام ابوالفضل که در روستای ده‌دلیان واقع در همدان زندگی می‌کرد، نیز هفته گذشته بر اثر حمله سگ، جانش را از دست داد تا تعداد قربانیان حمله سگ‌های ولگرد به کودکان در روزهای اخیر به 3نفر برسد.


مرگ دردناک دختر در حمله سگ ولگرد

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha