معرفی اساتید ریاضی کلاسینو | از ابتدایی تا کنکور با برترین اساتید کشور

معرفی بهترین اساتید ریاضی کلاسینو و دوره های جدید

برای ریاضی کلاسینو چه اساتیدی مشغول به تدریس هستند ؟ در کدام دوره های برگزاری درس ریاضی و حسابان کلاسینو ثبت نام کنیم؟ روش تدریس درس ریاضی و طرح درس آن در رشته های تجربی؛ ریاضی و انسانی به چه صورت است؟

با ما همراه باشید تا از کم و کیف تدریس های این درس اطلاعات لازم را کسب کنید.

ریاضی در کلاسینو با کدام اساتید تدریس می شود؟

جمعی از بهترین دبیران کلاسینو به صورت آنلاین تدریس درس ریاضی و حسابان را بر عهده دارند.

از ابتدایی تا کنکور ریاضی همیشه درسی پرچالش محسوب می شود و معمولا دانش آموزان به علت شیوه غیرجذاب تدریس با آن ارتباط  نمی گیرند. این موضوع باعث شده که در کلاسینو بسیار به این موضوع پرداخته شود که چطور بتوانیم ریاضی را به بهترین شکل تدریس کنیم.

لیست اساتید درس ریاضی به ترتیب زیر می باشد:

اساتید ابتدایی: خانم شادی، خانم هانیه پوراحمدیان، خانم زهرا خانی، محمدرضا دهنه ایو...

اساتید ریاضی متوسطه اول: حامد اصلانی، علیرضا اردستانی و...

اساتید متوسطه دوم و کنکوری:

  • آریان حیدری
  • احسان غیاثی
  • بهرام جلالی
  • بابک سادات
  • محمد صحت کار

البته اساتید دیگری نیز به فراخور پایه ها و دوره های مختلف اضافه می شوند که در سایت کلاسینو قابل مشاهده هستند.

اساتید ریاضی ابتدایی

 بهترین دوره آموزش و تست ریاضی در موسسه کلاسینو

اگر قصد شرکت در کنکور تجربی، ریاضی و انسانی را دارید یا برای امتحانات نهایی آماده می شوید بهتر است در دوره های جامع کلاسینو که تکمیلی ترین دوره می باشد ثبت نام کنید. دوره های مرداد ماه از صفر تا صد درس ریاضی تشکیل شده و با حل نمونه سوالات امتحانی، تمرین های تکمیلی، آزمون و ... نقش بسزایی در تسلط شما دارند.

در دوره های نوبان، دوره just  test ، دوره تیر نهایی، همایش کنکور و ... با توجه به زمان و سطح دانش آموز در دیگر دوره های کلاسینو نیز می توانید ثبت نام کنید.

خوب همانطور که می دانید روش مطالعه درس ریاضی برای مقاطع ابتدایی تا پایان متوسطه اول به صورت فصل به فصل کتاب می باشد اما در شرایط کنکور این روش دیگر کاربردی ندارد.

شما باید به صورت مبحثی شروع به مطالعه کنید و این طرح درس در اختیار شما قرار می گیرد تا بدانید هر جلسه و جلسات آتی از چه مباحثی برای شما تدریس خواهد شد. مثلا استاد آریان حیدری درس ریاضی رشته تجربی را برای کنکور با این طرح درس تدریس می کنند. 1- تابع 2- مثلثات 3-حد و پیوستگی 4- مشتق 5- کاربرد مشتق و...تا فصول شمارش بدون شمردن و احتمال.

 ثبت نام در کلاسینو

اگر قصد ثبت نام در کلاس های آنلاین ریاضی کلاسینو را دارید اول از همه First class  کلاسینو را از دست ندهید و بعد به طرق زیر می توانید اقدام به خرید دوره ها کنید:
 تماس با پشتیبانی کلاسینو  یا مشاهده لیست قیمت کلاسینو
 
ورود به پنل کاربری و اقدام به خرید درس یا واریز به شماره کارت
 در ضمن می توانید با کمترین نقدینگی اقدام به خرید کلاس های آنلاین کلاسینو کنید. یعنی چه طور؟ کلاسینو امکان پرداخت 3 قسطی و 4 قسطی را نیز برای خریداران فراهم کرده است و به راحتی می توانید در دوره های بهترین اساتید ریاضی کلاسینو ثبت نام کنید.

02144511053

09129587820

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha