تکذیب خبر وزارت بهداشت/ کاهش آمار مبتلایان به ایدز در زندانها

۱۳۹۰/۱۲/۱۳ - ۱۴:۲۵ - کد خبر: 43740
سلامت نیوز: مدیر روابط عمومی سازمان زندانهای کشور با بیان اینکه آمار مبتلایان به ایدز در زندانها کاهش یافته است گفت: هشدار وزارت بهداشت در مورد بازگشت موج دوم ایدز در زندانها صحیح نیست.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از مهر، آذرماه سال جاری غلامحسین اسماعیلی رئیس سازمان زندانهای کشور در همایش جهانی ایدز راه اندازی کلینیکهای مثلثی برای کاهش اعتیاد و ایدز را موفقیت آمیز عنوان کرد و گفت: اقدامات تشخیصی این افراد در ۲۵۰ مرکز درمانی فعال، ۵۴ مطب پزشکی، ۷ بیمارستان، ۳۱ مرکز رادیولوژی، ۳۶ آزمایشگاه، ۲۰۳ یونیت دندانپزشکی، ۴ مرکز دی کلینیک، ۵۴۳ تخت بستری و ۲۹ تخت جراحی انجام می شود.
گفته های رئیس سازمان زندانها در حالی است که امروز سایت رسمی وزارت بهداشت به نقل از عباس صداقت رئیس اداره ایدز وزارت بهداشت اعلام کرده است که موج جدید ایدز به زودی وارد زندانهای کشور می شود.
 
محمود پور نبی مدیر روابط عمومی سازمان زندانهای کشور در گفتگو با مهر با تکذیب اینگونه اخبار گفت: این هشدارها در حالی است که ما شاهد کاهش چشمگیر مبتلایان به ایدز و کنترل این بیماری در زندانها هستیم و کلینیکهای مثلثی بسیار موفقیت آمیز بوده است.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
1.65157s, 18q