حمایت دولت از مدیرعامل جدید تامین اجتماعی

پاسخ رحیمی به منتقدان مرتضوی

۱۳۹۱/۰۱/۱۴ - ۱۰:۴۲ - کد خبر: 44793
سلامت نیوز: دولت، شخص مرتضوی را برای این سمت مناسب تشخیص داده و از انتخاب وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای انتخاب وی تشکر می کنیم.

محمد رضا رحیمی در همایش تقدیر از پرستاران تامین اجتماعی از حمایت کامل دولت از پرستاران خبر داد و گفت: با روی کار آمدن مرتضوی به سازمان تامین اجتماعی از این پس حمایت های دولت بیش از گذشته خواهد بود.

رحیمی افزود: قطعا دولت به همه تعهدات خود در قبال سازمان گسترده تامین اجتماعی عمل خواهد کرد، زیرا هم پشتوانه ای برای دولت و هم پشتوانه ای برای کسانی است که از این سازمان بهره می گیرند.

معاون اول رییس جمهوری با اشاره به انتصاب 'سعید مرتضوی' به ریاست صندوق تامین اجتماعی افزود:دولت، شخص مرتضوی را برای این سمت مناسب تشخیص داده و از انتخاب وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای انتخاب وی تشکر می کنیم.

معاون اول رئیس جمهور همچنین با تقدیر از زحمات و خدمات موسویان در مدت تصدی در این سمت اظهار داشت: حمایت های دولت از صندوق تامین اجتماعی بیش از گذشته خواهد بود.

وی با اشاره به موارد اعلام شده از سوی سعید مرتضوی رییس صندوق تامین اجتماعی در رابطه با عدم اجرای قانون بهره وری کارکنان بالینی، عدم تثبیت وضعیت استخدامی بر میزان دریافتی ماهانه، افت نیروی انسانی و پرداخت حق جذب و بدی آب و هوا به کارکنان گفت:در این رابطه با رییس جمهوری هماهنگی های لازم انجام شده و ایشان حمایت دولت را برای رفع مشکلات مورد تاکید قرار داده اند .

منبع: پایگاه خبری قانون
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
4.66429s, 18q