سلامت نیوز : دمای هوا از امروز ۱۰ درجه سانتی گراد کاهش می‌یابد این کاهش در استان‌های شمالی ۱۵ درجه پیش بینی می‌شود.

عبدالرضا امیدوار شهری در گفت‌و‌گو با ایلنا، ضمن بیان این مطلب افزود: سامانه بارشی از نوار غربی وارد کشور شده است به تدریج در شمال غرب، غرب و جنوب غربی کشور موجب بارش باران و در ارتفاعات برف می‌شود.

وی ادامه داد: ‌ از عصر امروز به مدت دو روز در گذرگاه‌های کوهستانی استان‌های اردبیل، گیلان، مازندران، ارتفاعات البرز به سبب بارش برف، لغزندگی و اختلال در تردد جاده‌ای پیش بینی می‌شود.

امیدوار شهری گفت: ‌ از فردا (سه شنبه) به مدت دو روز در استان‌های سمنان، گلستان، خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی به سبب بارش برف اختلال در تردد جاده‌‌ها دور از انتظار نیست.

به گفته مدیرکل پیش بینی سازمان هوا‌شناسی، در چند روز آینده در استان‌های تهران، البرز، قم، مرکزی، اصفهان، یزد و سمنان به سبب افزایش سرعت باد احتمال خسارت به تاسیسات پیش بینی می‌شود.

امیدوار شهری همچنین خاطر نشان کرد: ‌ از امروز تا روز چهارشنبه به تناوب از غرب به شرق در برخی از استان‌های اردبیل، آذربایجان غربی و شرقی، خراسان رضوی و شمالی، شرق تهران، سمنان و دامنه‌های شمالی البرز رگبار تگرگ موقتی و کوتاه مدت پیش بینی می‌شود.

وی با بیان اینکه از امروز دمای هوا کاهش می‌یابد، افزود: دمای هوا از امروز ۱۰ درجه سانتی گراد کاهش می‌یابد این کاهش در استان‌های شمالی ۱۵ درجه پیش بینی می‌شود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha