سلامت نیوز : یافته‌های جدید دانشمندان نشان می‌دهد رنگ‌ها در شخصیت‌ انسان‌ها و نحوه تاثیرگذاری آنها در زندگی افراد تاثیر می‌گذارد.
افرادی که علاقه زیادی به رنگ سبز و گشت و گذار در طبیعت را دارند از حافظه و قدرت ذهنی خود بیشتر استفاده می‌کنند و دارای شخصیت متفاوتی نسبت به سایر رنگ‌ها هستند.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از جام نیوز ؛ بررسی‌‌ها نشان می‌دهند؛ این افراد دارای هدف‌های ثابتی هستند و برای رسیدن به اهدافشان بسیار تلاش می‌کنند.

افرادی که رنگ آبی و بنفش را دوست دارند افراد مسئولیت‌پذیری هستند و پوشیدن لباس‌هایی به رنگ آبی و بنفش باعث می‌شود تا خستگی و کسالت در طول روز کمتر به سراغ آنها بیاید و این گونه افراد بسیار پرجنب‌وجوش هستند و علاقه دارند تا مسئله‌های پیچیده در طول زندگی‌شان را خودشان به تنهایی حل کنند و در حل مشکلات‌شان کمتر پیش می‌آید کسی آنها را راهنمایی کند.

همچنین رنگ زرد باعث می شود تا تیزهوش شود و روانشناسان به مادران توصیه می‌کنند تا از رنگ زرد زیاد برای نوزادان و کودکان خود لباس فراهم کنند زیرا رنگ زرد ارتباط مستقیمی با ناحیه فعال و تفکر مغز دارد و چشم با دیدن رنگ زرد به مغز فرمان می‌دهد تا عاقلانه تر و منطقی‌تر تصمیم بگیرد.


برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha