انتخاب مرکز طبی کودکان به عنوان قطب دائمی اطفال کشور

۱۳۹۲/۰۶/۱۹ - ۱۲:۵۰ - کد خبر: 82153
سلامت نیوز : رییس مرکز طبی کودکان، با بیان این مطلب که این مرکز در سال‌های اخیر موفق به راه اندازی پکیج‌های سایکولوژی اطفال به شکل سرپایی و بستری شد، خاطرنشان کرد: مرکز طبی کودکان در بخش جراحی فک و صورت، ارتوپدی و ریه نایل به پذیرش فلو شد همچنین بخش دندانپزشکی اطفال نیز در حال جذب فلو است.

دکتر علی ربانی در گفت وگو با ایسنا ، با بیان اینکه در سال 1385 موفق به اتمام و تعویض زیرساخت های مرکز طبی کودکان و به دنبال آن شاهد افزایش درآمد شدیم، اظهار داشت: درآمد این مرکز در سال 1384 بالغ بر دو میلیارد تومان در سال بود، در حالی که خوشبختانه این مقدار درآمد در سال1391 به دومیلیارد تومان در ماه رسید.

رییس مرکز طبی کودکان با اشاره به اینکه بزرگترین کنفرانس های اطفال نیز در این مرکز برگزار می شود به موفقیتهای پژوهشی مرکز طبی کودکان اشاره کرد و افزود: این مرکز موفق به ارایه تنها مجله در زمینه اطفال همراه با کسب شاخص Isi و پاپ مد شد.

وی در ادامه با بیان این مطلب که این مرکز در سال های اخیر موفق به راه اندازی پکیج های سایکولوژی اطفال به شکل سرپایی و بستری شد، خاطرنشان کرد: مرکز طبی کودکان در بخش جراحی فک و صورت، ارتوپدی و ریه نایل به پذیرش فلو شد. همچنین بخش دندان پزشکی اطفال در حال گرفتن فلو می باشد.

این فوق تخصص اطفال با اشاره به اینکه بخش آنژیوگرافی اطفال مرکز طبی کودکان نیز در حال ارایه خدمات است، گفت: سال گذشته این مرکز توانست بخش ایمونلوژی را راه اندازی کند. همچنین در سال های اخیر تعداد تخت های بخش ICU این مرکز را از 6 به 30 تخت ارتقا دادیم.

رییس مرکز طبی کودکان در پایان به موفقیت‌های به دست آمده این مرکز در زمینه کسب رتبه‌های کشوری اشاره کرد و اظهار داشت: سال‌های پیاپی بخش فلوشیپی اعصاب و غدد این مرکز موفق به کسب رتبه شد، خوشبختانه سال گذشته کسب مقام اول و دوم این رشته مربوط به مرکز طبی کودکان بود. همچنین مرکز طبی کودکان به عنوان قطب دایمی اطفال کشور توسط وزارت بهداشت انتخاب شد.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
4.04042s, 19q