مراسم تودیع و معارفه معاونان جدید سازمان نظام پزشکی برگزار شد

۱۳۹۲/۰۶/۲۵ - ۱۴:۵۲ - کد خبر: 82604
سلامت نیوز :با حضور دکتر علیرضا زالی رییس کل سازمان نظام پزشکی  مراسم تودیع و معارفه معاونان جدید سازمان نظام پزشکی برگزار شد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از  روابط عمومی و روابط بین الملل سازمان نظام پزشکی ، در این مراسم که با تقدیر ویژه از دکتر علی یزدانی و دکتر هویدا و خیرمقدم به معاونان جدید سازمان نظام پزشکی همراه بود، دکتر علیرضا زالی رییس کل سازمان نظام پزشکی با اشاره به سجایای اخلاقی و شخصیتی دکتر یزدانی معاون سابق آموزشی سازمان نظام پزشکی گفت: دکتر یزدانی نه تنها از دندان پزشکان ممتاز، علمی ، حرفه ای  کشور به حساب می آید، بلکه از ابعاد اخلاقی ، حرفه ای و .... ستودنی است . این افتخار نصیب من شد که از سالهای پیش تا کنون از نزدیک شاهد سجایای اخلاقی و مثال  زدنی این شخصیت بزرگوار باشم. به عقیده من هر مقامی که در حوزه پزشکی به دکتر یزدانی داده شود، شخصیت وی بالاتر از آن پست است.

وی ادامه داد: دکتر یزدانی ها از برندهای جامعه پزشکی کشور هستند و وی در همه ابعاد موفق و ارزنده است.

متن حكم دكتر زالی برای انتصاب  دکتر داود امی در پست معاونت آموزشی سازمان نظام پزشكی به این شرح است:" جناب آقای دكتر داود امی،  نظر به مراتب تعهد ، تخصص و سوابق ارزشمند جنابعالی ، بموجب این حکم به عنوان معاون آموزشی و پژوهشی سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران منصوب می گردید. رجاء واثق دارم با درایت و مدیریت جنابعالی و بکارگیری همه ظرفیت های سازمان و استفاده از تجربیات موجود ، نسبت به توسعه و تعمیق وظایف محوله موفق و مؤید باشید .

توفیقات روزافزون شما را در پیشبرد اهداف متعالی سازمان، در سایه توجهات حضرت ولی‌عصر(عج) از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم."

در ادامه، وی به دکتر هویدا معاون سابق رفاهی سازمان نظام پزشکی اشاره کرد و افزود: جامعه پزشکی به خوبی با شخصیت دکتر هویدا آشنا هستند . این شخصیت بزرگوار بر بهداشت و درمان کشور حق ویژه دارند  و به حق از مدیران خدوم کشور بوده اند . وی به نگاه ملی کشور تعلق دارد و از پیشکسوتان قابل احترام است. دکتر هویدا در هر بخشی که حضور داشته است، منشا برکات زیادی بوده و افراد بزرگ جامعه پزشکی کشور نسبت به وی با احترام خاصی برخورد می کنند. شخصیت وی به گونه ای است که طی سالهای اخیر به عنوان شخصیت ملی حفظ شده است و خوشحالیم که وی پست مشاور عالی سازمان نظام پزشکی را پذیرفتند و همچنان در سمت مشاوره در خدمت این عزیز هستیم.

وی ادامه داد: باید بگویم که تغییرات اخیر که در سازمان نظام پزشکی رخ داد به معنا نفی شخصیت افراد نیست و به تغییرات کاملا عادی بازمی گردد که در هر نهادی رخ می دهد.

گفتنی است، در ادامه این مراسم با ارایه لوح تقدیر از زحمات این دو پیشکسوت بزرگوار قدردانی شد و با خیرمقدم خطاب به مدیران و معاونان جدید سازمان ،توضیحاتی در رابطه با پیشینه مدیریتی آنها ارایه شد.

متن حكم دكتر زالی برای انتصاب  دکتر سعید ساعی در پست معاونت رفاهی و اجتماعی سازمان نظام پزشكی به این شرح است:" جناب آقای دكتر سعید ساعی   نظر به مراتب تعهد ، تخصص و سوابق ارزشمند جنابعالی ، بموجب این حکم به عنوان معاون رفاهی و اجتماعی سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران منصوب می گردید. رجاء واثق دارم با درایت و مدیریت جنابعالی و بکارگیری همه ظرفیت های سازمان و استفاده از تجربیات موجود ، نسبت به توسعه و تعمیق وظایف محوله موفق و مؤید باشید .

توفیقات روزافزون شما را در پیشبرد اهداف متعالی سازمان، در سایه توجهات حضرت ولی‌عصر (عج) از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم."
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
5.23429s, 18q