نحوه تخصیص یارانه داروهای بیماران خاص اعلام شد

۱۳۹۲/۰۶/۳۱ - ۱۶:۲۱ - کد خبر: 83085
سلامت نیوز : مدیرکل دفتر بیمه‌های سلامت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به تخصیص یارانه داروهای بیماران خاص، گفت: در مرحله اول ۵۰۰ ملیارد تومان به عنوان یارانه در اختیار سازمان‌های بیمه‌گر قرار گرفته و چند روز آینده در اختیار بیماران قرار می‌گیرد.

محمد باقرهوشنگی در گفت‌و گو با فارس، با اشاره به جلسه روز گذشته سازمان‌های بیمه‌گر، اظهارداشت: در این جلسه نماینده سازمان تامین اجتماعی، سازمان بیمه سلامت، نیروهای مسلح، کمیته امداد حضور داشتند و در خصوص چگونگی نحوه تخصیص یارانه داروهای بیماران خاص بحث شد.

وی تصریح کرد: در ادامه جلسه قرار شد یک هزار و 180 میلیارد تومان از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بعنوان مابه‌التفاوت داروهای بیماران خاص در اختیار سازمان‌های بیمه‌گر قرار بگیرد.

هوشنگی بیان داشت: نحوه پرداخت یارانه داروهای بیماران خاص، موضوع بعدی جلسه روز گذشته بود که در ادامه قرار شد در مرحله اول وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، 500 میلیارد تومان به حساب سازمان‌های بیمه‌گر واریز کنند.

مدیرکل دفتر بیمه‌های سلامت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ادامه داد: براساس تفاهم‌نامه صورت گرفته بین سازمان‌های بیمه‌گر مبلغ 500 میلیارد تومان از امروز به حساب سازمان‌های بیمه‌گر واریز خواهد شد و در ادامه سازمان‌های بیمه‌گر مابه‌التفاوت گران شدن داروهای بیماران خاص را به حساب افراد واریز می‌کند.

وی گفت: در مرحله اول قرار است مابه‌التفاوت 500 قلم داروی بیماران خاص و صعب و علاج به حساب بیماران و متقاضیان واریز شود که به زودی در مراحل بعدی، مابه‌التفاوت داروهای جدید به حساب آنها واریز می‌شود.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
10.68685s, 18q