انجام ۲۰ تا ۳۰ عمل جراحی دست و صورت بر روی دانش آموزان پیرانشهری

۱۳۹۲/۰۷/۰۴ - ۱۴:۱۷ - کد خبر: 83365
سلامت نیوز : رئیس بیمارستان ۱۵ خرداد گفت: بیشتر دانش‌ آموزان آسیب دیده پیرانشهری بین ۲۰ تا ۳۰ عمل جراحی دست و صورت خواهند داشت. ‌

دکتر "عبدالجلیل کلانتر هرمزی" در گفت و گو با ایلنا در مورد عمل‌های جراحی دانش‌آموزان آسیب‌دیده پیرانشهری گفت: تعدادی از این عمل‌های جراحی را در چند ماه گذشته بر روی حدود ۶ یا ۷ دانش‌آموز پیرانشهری انجام داده‌ایم و بقیه آن‌ها را هم تا پایان سال به تدریج انجام می‌دهیم.

وی با اشاره به اینکه بعضی از این دانش‌آموزان آسیب دیده عمل جراحیشان در مرداد و برخی در شهریور انجام شده است، افزود: عمل جراحی تعداد دیگری از این دانش آموزان در مهر انجام می‌شود د رمجموع هر ۳ ماه تا ۶ ماه هر کدامشان یک عمل دارند.

کلانتر هرمزی ادامه داد: هر آنچه در توان ماست و در دنیا برای یک بیمار سوخته انجام می‌شود برای درمان این دانش‌آموزان نیز انجام خواهیم داد.

وی در مورد عمل‌های جراحی برای بازگرداندن زیبایی دانش‌آموزان پیرانشهری گفت: آنچه در وهله اول برای ما مهم است برگرداندن فعالیت اعضای بدن این دانش‌آموزان است.

وی ادامه داد: خیلی از این دانش‌آموزان به دلیل سوختگی پلک، چشمشان باز است بنابراین در وهله اول نجات چشم آن‌ها برای ما مهم است.

کلان‌تر هرمزی خاطر نشان کرد: بنابراین بازسازی‌ها را بر روی این دانش‌آموزان انجام می‌دهیم و درعین حال قسمتی از کار زیبایی هم بر روی آن‌ها صورت می‌گیرد.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
6.23326s, 18q