نتایج تکمیل ظرفیت کنکور ارشد پزشکی اعلام شد

۱۳۹۲/۰۷/۱۸ - ۱۲:۵۰ - کد خبر: 84375
سلامت نیوز : اسامی پذیرفته‌شدگان مرحله تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد رشته های گروه پزشکی سال تحصیلی 93 - 92 اعلام شد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از فارس ؛ پذیرفته شدگان در صورت عدم ثبت نام در دانشگاه حق شرکت در آزمون ورودی سال بعد وزارت بهداشت در این مقطع را ندارند.

کارنامه هر یک از داوطلبان نیز بر روی سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی قرار گرفته است و تمام داوطلبان حاضر در جلسه آزمون می‌توانند این کارنامه را دریافت کنند.

بر اساس مصوبه چهل و هشتمین جلسه شورای عالی برنامه ریزی علوم پزشکی مورخ 19 تیرماه 91 دارا بودن حداقل 2 سال سابقه کار بالینی با مدرک کارشناسی در بخش های بیمارستانی جهت شرکت داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته رشته های پرستاری مراقبت ویژه و مراقبت ویژه نوزادان برای آزمون سال 92 و بعد از آن ضروری است.

همچنین بر اساس مصوبه پنجاه و یکمین جلسه شورای عالی برنامه ریزی علوم پزشکی مورخ 25 آذرماه 91 از آزمون سال تحصیلی 94- 93 و بعد از آن تمام متقاضیان شرکت در آزمون کارشناسی ارشد رشته تکنولوژی گردش خون باید دارای حداقل 2 سال سابقه کار بالینی با مدرک کارشناسی در یکی از رشته های پرستاری ، اتاق عمل و هوشبری باشند.

پذیرفته شدگان ملزم به ارائه اصل و کپی مدارک مربوطه به دانشگاه پذیرنده هستند و در صورت محرز شدن مغایرت طبق مصوبات با آنها برخورد می شود.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
2.33256s, 18q