کیفیت خدمات بهداشتی و درمانی دانشگاه شهید بهشتی ارتقا می‌یابد

۱۳۹۲/۰۷/۲۱ - ۱۶:۰۹ - کد خبر: 84601
سلامت نیوز : سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: برنامه ما ارتقاء سطح کیفیت خدمات است که از طریق آموزش و پژوهش به کیفیت بپردازیم و فعلا شتاب توسعه کمی را کم می‌کنیم.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از فارس ؛ علی‌اصغر پیوندی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در حاشیه افتتاحیه بخش‌های جدید شهدای یافت آباد در مورد برنامه‌های جدید در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: در بهداشت و درمان ما باید بتوانیم رضایتمندی بیشتر مردم را با توجه به گستردگی کار در مناطق تحت پوشش به دست آوریم.

وی این افراد را 5 میلیون و 200 نفر عنوان کرد و افزود: مسائل بهداشت و درمان مسائل روزمره است و ما با وسواس و شدت و حدت خود مسائل را دنبال می‌کنیم تا بتوانیم مردمی را که برای درمان مراجعه می‌کنند از طبقات مختلف تخت پوشش قرار دهیم و نیازهای اولیه را به آنها ارائه کنیم و رضایتمندی را افزایش دهیم.

پیوندی در مورد افتتاح بخش‌های درمانی جدید گفت: در مورد بخش‌های درمانی جدید به زمان طولانی‌تر و بازنگری مجددتر نیازمندیم که امیدواریم بتوانیم با توجه به نیاز مردم و گستردگی کار که از فیروزکوه تا پاکدشت و ورامین را شامل می‌شود با برنامه‌ریزی دقیق و زمانبندی مناسب رضایتمندی مردم را کسب کنیم.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
6.14036s, 19q