خوشبختي را تثبيت کنيم

۱۳۸۵/۱۱/۳۰ - ۰۰:۰۰ - کد خبر: 1194
خوشبختي را تثبيت کنيم
برخي از زوجين تصور مي کنند همين که شريک زندگي مناسب خود را انتخاب کرده و با او ازدواج کردند ، کافي است و حالا بايد منتظر بنشينند تا خوشبختي به سوي آنها بيايد.
افرادي هم وجود دارند که مي دانند بايد خودشان هم براي شادابي زندگي کاري کنند، اما نمي دانند چه کنند. ما در اينجا به چند نکته هر چند کوچک ولي پراهميت اشاره مي کنيم :به پاکيزگي و آراستگي خود اهميت بدهيد.
به دوراني که در آستانه ازدواج با همسرتان قرار داشتيد بينديشد؛ هميشه در تلاش بوديد بهترين و مرتب ترين لباس خود را بپوشيد اما انگار حالا ديگر نيازي به توجه به خود نمي بينيد اما اين مساله اهميت خاصي در روابط فردي و اجتماعي دارد. فضاي داخل منزل را زيبا کنيد. نگران نباشيد. زيبا کردن منزل هميشه با خرج زياد توام نيست.
وقتي فضاي داخل مثل شما دچار يکنواختي شده است ، مي توان با تغيير جاي برخي از وسايل منزل و ابتکار در چيدمان آنها از مدلهاي زيباتر استفاده کرد. استفاده از برخي رنگهاي شاد و تند مي تواند تاثير مثبتي در روحيه و شادابي افراد داشته باشد.
از غذاهاي اشتهاآور استفاده کنيد گاهي اوقات غذاها نيز يکنواخت و خسته کننده مي شود. بويژه اگر همسران با حالتي خسته از کار روزانه و بي تفاوت سر سفره غذا بنشينند و صرفا بخواهند غذا خوردن را مانند رفع تکليف انجام دهند. در عوض مي توان هرچند وقت يکبار از غذاهاي جديد استفاده کرد. حتي مي توان با قرار دادن يک شاخه گل روي ميز يا پخش موسيقي ملايم در هنگام غذا ، فضا را ملايم تر کرد. از هدايا و عبارات زيبا براي همسرتان غافل نشويد.
نيازهاي کوچکش را برطرف کنيد و در نهايت همسرتان را با انجام کارهايي که انتظار آن را نداشته است ، غافلگير کنيد.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
9.69412s, 19q