درمان در طب هميوپاتي وابسته به فرديت بيمار است

۱۳۸۵/۱۲/۱۲ - ۰۰:۰۰ - کد خبر: 1457
درمان در طب هميوپاتي وابسته به فرديت بيمار است
دكتر كامران جلالي متخصص طب هميوپاتي در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران افزود: اگر يك هميوپات بتواند 10 بيمار مبتلا به ميگرن را درمان كند، هيچ تضميني وجود ندارد بيمار يازدهم را هم درمان كند، چرا كه درمان در هميوپاتي وابسته به تشخيص پزشكي كلاسيك نيست بلكه وابسته به فرديت بيمار است.
وي گفت: ميزان همكاري بيمار، سوابق خانوادگي، بيماري هاي صعب العلاج جسمي و يا روحي رواني و محيطي كه بيمار در آن زندگي مي كند عواملي هستند كه مي تواند با وجود يكسان بدون بيماري در فرد در طب رياج طول دوره درمان و نتايج درماني هميوپاتي را تغيير دهد.

وي خاطر نشان كرد: يك فرد تنها با مصرف يك دارو بيماري چند ساله اش درمان شود و فردي ديگر به خاطر بيماري چند ماهه نياز باشد سه يا چهار بار به هميوپات مراجعه كند.
دكتر تصريح كرد: اكثر پزشك هاي كلاسيك از ديدگاه خود بدون توجه به متدولوژي درمان هميوپاتي سعي دارند اثر يك داروي هميوپاتي را بر روي يك بيمار بسنجند و اين با فلسفه هميوپاتي متفاوت است و متاسفانه نتايج غيرعلمي را در سطح جهاني مطرح مي كنند كه لطمه جدي به مقبوليت هميوپاتي وارد مي كند بررسي پژوهش هايي كه بي اثر بودن هميوپاتي را اثبات كرده اند به خوبي گوياي اين روش تحقيق و پژوهش در زمينه هميوپاتي است.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
نظرات
فرزانه
سلام من دو ماه گرفتار كهير شدم ايا با هميوپاتي درمان ميشوم. قصد حاملگي دارم نمي دونم چه قدر بايد صبر كنم
پريسا بازرگان
با سلام من زني 33 ساله هستم.13ساله پيوند كليه كردم.حدود11 ساله دركف و انگشت پام زگيلهاي بزرگي زده و به هيچ روش درماني پاسخ نداده.لطفا بفرماييد ايا هميوپاتي اثري داره؟
با سلام لطفا آدرس و شماره تلفن مطب دکتر جلالی را بدهید که شدیدا نیاز به درمان خود و فرزندم دارم . با تشکر
شبنم
با سلام.لطفا به من بگوئيد بيماري پوستي "ويتيليگو" به اين روش درمان مي شود.ايا تا به حال بيماري به اين روش درمان شده ؟ممنون
5.65427s, 23q