مدیرکل امور بین الملل وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی با اعلام این خبر که آمار جدیدی از تعداد جانباختگان به دست نیامده است، عنوان کرد: زمان ورود اولین هواپیمای جانباختگان منا به کشور همچنان مشخص نیست.

سلامت نیوز:مدیرکل امور بین الملل وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی با اعلام این خبر که آمار جدیدی از تعداد جانباختگان به دست نیامده است، عنوان کرد: زمان ورود اولین هواپیمای جانباختگان منا به کشور همچنان مشخص نیست.


به گزارش سلامت نیوز به نقل از میزان محسن اسدی لاری که همراه وزیر بهداشت در مکه به سر می‌برد  با اعلام اینکه آمار جدیدی از تعداد جانباختگان به دست نیامده است، عنوان کرد: زمان ورود اولین هواپیمای جانباختگان منا به کشور همچنان مشخص نیست.


وی ادامه داد: در صورت دستیابی به هر آمار جدید در مورد تعداد کشته شدگان ایرانی از طریق سازمان حج، این آمار اعلام می شود.


مدیر کل امور بین الملل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به این که پس از ورود وزیر بهداشت به مکه با همکاری سفارت جمهوری اسلامی ایران، اقدامات خوبی انجام شده است، گفت: برنامه هایی را به منظور ساماندهی در نظر گرفته و به زودی اخبار این اقدامات را منتشر می کنیم.


اسدی لاری با تاکید بر این که تمام گروه های ایرانی حاضر در مکه به صورت ساماندهی شده در حال فعالیت هستند، خاطرنشان کرد: به منظور پیشبرد بهتر امور نیاز به همدلی و همراهی بیشتر دولت عربستان است که تصور می شود این اقدام در حال انجام است.
برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha