یکشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۹
کد خبر: 174947

رئیس مرکز اطلاعات کنترل ترافیک راهور ناجا از ترافیک نیمه‌سنگین در باند جنوبی آزادراه‌های تهران ـ کرج و کرج - قزوین خبر داد و گفت: در حال حاضر در محورهای ۴ استان بارش برف و باران جریان دارد.

سلامت نیوز:رئیس مرکز اطلاعات کنترل ترافیک راهور ناجا از ترافیک نیمه‌سنگین در باند جنوبی آزادراه‌های تهران ـ کرج و کرج - قزوین خبر داد و گفت: در حال حاضر در محورهای ۴ استان بارش برف و باران جریان دارد.

 به گزارش سلامت نیوز به نقل از  مهر، سرهنگ نادر رحمانی رییس مرکز اطلاعات کنترل ترافیک راهور ناجا، در مورد آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور گفت: در حال حاضر در محور بانه در استان کردستان، محور تبریز ـ زنجان در آذربایجان شرقی و همچنین محور زنجان ـ دندی در استان زنجان بارش برف جریان دارد.

وی با اشاره به بارش باران در اکثر محورهای استان آذربایجان شرقی افزود: در محور سقز ـ مریوان در استان کردستان و آستارا در استان گیلان بارش باران گزارش شده است.

سرهنگ رحمانی به ترافیک نیمه‌سنگین در باند جنوبی آزادراه کرج ـ قزوین محدوده مهرویلا تا پل فردیس اشاره کرد و گفت: ترافیک در باند جنوبی آزادراه تهران ـ کرج از پل فردیس تا پل کلاک نیز نیمه‌سنگین است.

وی به انسداد محورهای شمشک به دیزین و پونل به خلخال اشاره و خاطرنشان کرد: سایر محورهای مواصلاتی از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردارند.
برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha