رييس دادگستري نيشابور درباره جزييات پرونده تجاوز و قتل دختر هفت ساله در نيشابور گفت: بر اساس نظريه پزشكي قانوني تجاوز به اين دختر هفت ساله تاييد شده و علت فوت نيز خفگي بر اثر فشردن گلو اعلام شده است.

رسيدگي به پرونده تجاوز و قتل دختربچه نيشابوري

سلامت نیوز: رييس دادگستري نيشابور درباره جزييات پرونده تجاوز و قتل دختر هفت ساله در نيشابور گفت: بر اساس نظريه پزشكي قانوني تجاوز به اين دختر هفت ساله تاييد شده و علت فوت نيز خفگي بر اثر فشردن گلو اعلام شده است.

قاضي رفسنجاني افزود: پرونده شامل دو قسمت است كه بخش مربوط به تجاوز در دادگاه كيفري يك به صورت خارج از نوبت در حال رسيدگي است. بخش مربوط به قتل نيز در دادسرا در شرف صدور كيفرخواست است كه در نهايت دو قسمت پرونده در دادگاه كيفري يك به صورت فوق‌العاده رسيدگي و راي صادر خواهد شد.

هفته گذشته خانواده‌اي در تماس با فوريت‌هاي پليس ١١٠ از مفقود شدن دختر بچه ٧ ساله‌‌شان كه در خانه مادربزرگش خوابيده بود، خبر دادند. در كمتر از ٤٨ ساعت شوهر عمه اين دختربچه به قتل اعتراف كرد.

قاضي رفسنجاني گفت: متهم با هويت «م. ن» متولد ٥٨ است و حدود ٤ سال است كه در نيشابور زندگي مي‌كند. او همچنين در يك مركز تهيه غذا مشغول به كار بوده است. متهم ساعت ١٢ شب به منزل پدر همسر خود رفت و دختر بچه هفت ساله را در حالي كه در اتاق خواب بود سوار موتور كرد و به منزل خود كه همسر و فرزندان‌شان حضور نداشتند، برد.

او در منزل خود به اين دختر تجاوز مي‌كند و بعد او را خفه كرده و جنازه‌اش را داخل ملحفه پيچيده و به باغ پدر مقتول كه در جاده‌ صومه قرار داشته، منتقل مي‌كند. قاتل جسد دختر بچه را داخل گودالي مي‌اندازد و ديوارهاي پيش ساخته داخل باغ را روي آن قرار داده و به خانه برمي‌گردد.

در نهايت متهم طاقت نمي‌آورد و اين موضوع را با برادر خود مطرح مي‌كند. برادر او نيز قضيه را به پدر مقتوله گفته و نيروي انتظامي پس از بررسي موضوع به دستگيري اين فرد اقدام مي‌كند و با اعترافات وي محل دفن جسد دختربچه كشف مي‌شود.

منبع:میزان

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =