سازمان آتش نشانی تهران طی اطلاعیه‌ای از هموطنان و آتش‌نشانان سایر شهرها خواست تا از حرکت به سمت تهران جهت همکاری در حادثه پلاسکو خودداری کنند.

آتش‌نشان‌ها به «تهران» نیایند

سلامت نیوز:سازمان آتش نشانی تهران طی اطلاعیه‌ای از هموطنان و آتش‌نشانان سایر شهرها خواست تا از حرکت به سمت تهران جهت همکاری در حادثه پلاسکو خودداری کنند.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از آنا، سازمان آتش نشانی تهران طی اطلاعیه‌ای از هموطنان و آتش‌نشانان سایر شهرها خواست تا با توجه به به ازدحام جمعیت در محل حادثه ساختمان پلاسکو که باعث کندی امر امدادرسانی می‌شود، از حرکت به سمت تهران برای همکاری امر مذکور خودداری کنند.

برپایه این گزارش،‌متن این اطلاعیه آمده است:

«به اطلاع کلیه هموطنان عزیز و همکاران گرامی آتش نشانی سراسر کشور می‌رساند؛ نظر به ازدحام جمعیت در محل حادثه ساختمان پلاسکو که باعث کند شدن امر امدادرسانی می‌گردد، خواهشمند است از حرکت به سمت تهران جهت همکاری امر مذکور خودداری نمایید.

لازم به ذکر است در صورت هرگونه نیاز (نیروی انسانی، تخصصی، تجهیزانی و...) اطلاع رسانی مناسب از طریق سایت رسمی این سازمان به آدرس www.125.ir و کانال تلگرامی به آدرس @TFD125 و زیرنویس شبکه های تلویزیونی و بخشهای خبری صورت خواهد گرفت.

در پایان از ابراز همدردی و احساس مسئولیت همه هموطنان عزیز و همکاران گرامی تشکر و قدردانی به عمل می‌آید.»


برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha