چهارشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۷

مفقود شدن و ربودن کودکان طی یک ماهه اخیر مدام در بخش حوادث رسانه ها به والدین تلنگر می زند، پس از مرگ آتنا و بنیتا و پیدا شدن ملیکا در اصفهان، حالا از مفقود شدن یک ماهه پسربچه ای ۸ ساله به نام پارسا قندی خبرمی رسد.

عکس/یک ماه گذشت، «پارسا قندی» پیدا نشد

سلامت نیوز: مفقود شدن و ربودن کودکان طی یک ماهه اخیر مدام در بخش حوادث رسانه ها به والدین تلنگر می زند، پس از مرگ آتنا و بنیتا و پیدا شدن ملیکا در اصفهان، حالا از مفقود شدن یک ماهه پسربچه ای ۸ ساله به نام پارسا قندی خبرمی رسد.

به گزارش  سلامت نیوز به نقل از تسنیم،  محسن قندی پدر پارسا می‌گوید: بعدازظهر ۱۱ تیرماه به همراه خانواده از شمال برمی‌گشتیم که در نزدیک امام‌زاده هاشم در مکانی به نام نقشه شاه نزدیک به یک رودخانه برای صرف ناهار توقف کردیم. مشغول آماده کردن غذا بودیم که خواهرم سراغ پارسا را گرفت.

پارسا کمی دورتر از ما در نزدیکی دو ماشین که توقف کرده بودند داشت بازی می‌کرد که ناپدید شد. من و خانواده‌ام تا هرجا که می‌توانستیم جست‌وجو کردیم اما بی‌فایده بود سپس با امدادگران هلال احمر و پاسگاه گزنگ تماس گرفتیم بعد از اینکه ماجرا را شرح دادیم به سرعت خودشان را به آنجا رساندند.

 

وقتی امدادگران به محل گم شدن پسرم رسیدند، گفتند به احتمال زیاد پارسا در آب افتاده اما من احتمال دزدیده شدن پسرم را هم می‌دهم. امدادگران و غواص‌ها تا پاسی از شب به تلاش و جست‌وجوی خود برای پیدا کردن پارسا پسربچه ۸ ساله ادامه دادند اما موفق به پیدا کردن او نشدند. صبح روز بعد دوباره تلاش‌ها را از سر گرفتند و استخرهای پرورش ماهی، کارخانه‌های سنگ، روستاهای اطراف و تمامی مکان‌ها در اطراف رودخانه را جست‌وجو کردند اما پارسا نبود. سپس به تهران آمدم و بسیاری از دوستان و آشنایانم برای پیدا کردن پارسا بسیج شدند، اما او را پیدا نکردند و تا امروز هیچ خبری از او به دست نیامده است.


 

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =