‌ارتباط پنهاني كه به اسيدپاشي ختم شد

۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۱۱:۱۶ - کد خبر: 223748
‌ارتباط پنهاني كه به اسيدپاشي ختم شد

سلامت نیوز: زن جواني كه متهم است پس از ارتباط پنهاني با مردي به صورت وي مايع اسيدي پاشيده است، ماجرا را شرح داد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از روزنامه جوان، شامگاه چهار‌شنبه آخر سال 95 بود كه مأموران كلانتري چهاردانگه در جنوب تهران با تماس تلفني از حادثه اسيدپاشي روي مرد جواني با خبر و راهي محل شدند.

مأموران وقتي در محل حادثه حاضر شدند، دريافتند لحظاتي قبل مرد 38 ساله‌اي به نام ستار از سوي زن ناشناسي هدف اسيدپاشي قرار گرفته و براي درمان به بيمارستان منتقل شده است.
يكي از شاهدان حادثه گفت: داخل كوچه همراه يكي از دوستانم ايستاده بودم كه ناگهان صداي دلخراش‌ «آي سوختم» مردي به گوشمان رسيد. وقتي به صدا نزديك شديم، مشاهده كرديم ستار كه همسايه ما است از ناحيه صورت و بدن با مايع اسيدي زخمي شده است. او در حالي كه فرياد مي‌زد، گفت زني به او مايع اسيدي پاشيده و فرار كرده است. سپس او را به بيمارستان منتقل كرديم.
مأموران در ادامه براي بررسي حادثه راهي بيمارستان شدند كه مشخص شد ستار از ناحيه صورت، دست و پا و چشم چپ دچار سوختگي شده است.

شاكي در توضيح ماجرا گفت: مدتي قبل با زن جواني به نام شهره در خيابان آشنا شدم كه مدعي بود، مجرد است. ما با هم رابطه تلفني و پيامكي داشتيم تا اينكه متوجه شدم او شوهر دارد. بعد از آن بود كه من رابطه‌ام را با او قطع كردم، اما شوهرش هميشه مرا تهديد مي‌كرد. شب حادثه در نزديكي خانه‌مان ايستاده بودم كه شهره با بطري پلاستيكي به من نزديك شد و ناگهان مايع داخل آن را به صورتم پاشيد و از محل گريخت. همزمان با ادامه تحقيقات، مأموران دريافتند شهره در يكي از محل‌هاي جنوب تهران زندگي مي‌كند و رابطه او با مرد زخمي به چند ماه قبل از حادثه بر مي‌گردد. بدين ترتيب مأموران پس از شناسايي محل زندگي شهره چند روز قبل با گرفتن حكم نيابت قضايي وي را دستگير كردند. متهم پس از انتقال به دادسراي امور جنايي مقابل قاضي ايلخاني منكر اسيدپاشي شد.

وي گفت: مدتي قبل در حوالي نعمت‌آباد براي خريد كفش به مغازه‌اي رفتم كه مردي خودش را به من نزديك كرد و شماره تلفني به من داد. او از من خواست با هم ارتباط تلفني داشته باشيم، اما من قبول نكردم. مدتي گذشت و كم‌كم شيطان مرا وسوسه كرد و با مرد غريبه كه ستار نام دارد، تماس گرفتم. ما با هم ارتباط تلفني و پيامكي داشتيم تا اينكه شوهرم متوجه ارتباط ما شد. در چنين شرايطي از ستار خواستم ارتباطش را با من قطع كند، اما فايده‌اي نداشت. او اصرار داشت من به او سفته بدهم تا اگر شوهرم از او شكايت كرد، مدعي شود كه از من طلبكار است، اما من به او سفته ندادم. او حتي قصد داشت مرا معتاد به شيشه كند كه موفق نشد. من ارتباطم را با او قطع كردم، اما ستار به داخل كوچه ما مي‌آمد و به بهانه اينكه از من طلبكاراست داد و فرياد مي‌كرد. وي در پايان گفت: من شب حادثه همراه شوهرم در خانه‌مان بودم و اصلاً به چهاردانگه نرفتم كه اسيد به صورت ستار بپاشم.
متهم در ادامه با صدور قرار عدم‌صلاحيت به دستور قاضي ايلخاني براي تحقيقات بيشتر تحويل مأموران پليس محل حادثه شد.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
6.6382s, 18q