بازگشایی سوله‌های مدیریت بحران دیشب در تهران

۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۱۱:۴۴ - کد خبر: 233814
بازگشایی سوله‌های مدیریت بحران دیشب در تهران

سلامت نیوز: رئیس ستاد مدیریت بحران شهر گفت: با توجه به برنامه‌ریزی انجام‌شده سوله‌های مدیریت بحران در تمام نواحی شرایط پذیرش شهروندان را دارند و این در حالی است که شب گذشته شهروندان مناطق ۵، ۱۹، ۲۱ و ۲۲ بیشترین مراجعه را به سوله‌های بحران داشته‌اند.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از تسنیم، رئیس ستاد مدیریت بحران شهر گفت: با توجه به برنامه‌ریزی انجام‌شده سوله‌های مدیریت بحران در تمام نواحی شرایط پذیرش شهروندان را دارند و این در حالی است که شب گذشته شهروندان مناطق ۵، ۱۹، ۲۱ و ۲۲ بیشترین مراجعه را به سوله‌های بحران داشته‌اند.

احمد صادقی با اشاره آمادگی سازمان‌ها و دستگاه‌های عضو ستاد مدیریت بحران شهر تهران ، اظهار کرد: از شب گذشته تمامی اعضا در جلسه‌ای که با حضور شهردار تهران برگزار شد شرکت کردند و تمهیدات لازم برای شرایط خاص در نظر گرفته شده است.

وی با اشاره به جلسات ستاد مدیریت بحران شهر تهران بیان کرد: این جلسات به‌صورت منظم برگزار می‌شود و این در حالی است که چنانچه تصمیمی گرفته شود اعلام می‌شود.

صادقی گفت: در حال حاضر نگرانی در شهر تهران وجود ندارد ضمن اینکه در صورت نیاز مجدداً پایگاه‌های مدیریت بحران برای حضور شهروندان بازگشایی می‌شود.

رئیس ستاد مدیریت بحران شهر تهران اضافه کرد: با توجه به شرایط شب گذشته، شهروندان مناطق 5، 19، 21 و 22 بیشترین مراجعه را به پایگاه‌های مدیریت بحران داشته‌اند.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
4.11691s, 19q