رئیس کل سازمان نظام پزشکی، با اشاره به تخریب هایی که علیه جامعه پزشکی صورت می گیرد، بر ضرورت پالایش درونی جامعه پزشکی به منظور شناسایی مشکلات و اصلاح آنها، تاکید کرد.

حفاظت از خط قرمز جامعه پزشکی/ نیازمند پالایش درونی هستیم

سلامت نیوز:رئیس کل سازمان نظام پزشکی، با اشاره به تخریب هایی که علیه جامعه پزشکی صورت می گیرد، بر ضرورت پالایش درونی جامعه پزشکی به منظور شناسایی مشکلات و اصلاح آنها، تاکید کرد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از مهر،محمدرضا ظفرقندی ، به برنامه های سازمان نظام پزشکی اشاره کرد و گفت: در برنامه های بنده برای سازمان نظام پزشکی، دو اولویت مد نظر است.

وی، ارائه خدمات پزشکی به مردم در راستای حفظ حقوق آنها را مورد تاکید قرار داد و افزود: حفاظت و احترام به صنف پزشکی و حل مشکلات آنها، به عنوان دو اولویت سازمان نظام پزشکی قرار دارد که امیدوارم با برنامه هایی که ارائه داده ام، بتوانیم در این مسیر، موفق باشیم.

ظفرقندی در ارتباط با هجمه ها و تخریب هایی که علیه جامعه پزشکی در ماه های اخیر صورت گرفته است، گفت: مقداری از تخریبی که علیه جامعه پزشکی صورت می گیرد، از بیرون است که بایستی به عنوان خط قرمز جامعه پزشکی به آن توجه شود.

رئیس کل سازمان نظام پزشکی، اظهارداشت: تخریب جامعه پزشکی، به اعتماد و سلامت مردم آسیب می زند و از همین رو، نباید اجازه داد چنین تخریب ها و هجمه هایی در جامعه شکل بگیرد.

ظفرقندی، در عین حال به پالایش درونی جامعه پزشکی برای شناسایی مشکلات اشاره کرد و افزود: خودمان باید نسبت به شناسایی این مشکلات و اصلاح آنها اقدام کند.


برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =