دوشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۴
کد خبر: 272384

احد وظیفه، با اشاره به این‌که از امروز (دوشنبه ۱۳ خردادماه) تا پایان هفته در بیشتر مناطق کشور جوی آرام حاکم خواهد بود، گفت: در این روزها افزایش نسبی دما برای اکثر مناطق کشور پیش‌بینی می‌شود.

هوا گرم می‌شود

سلامت نیوز:احد وظیفه، با اشاره به این‌که از امروز (دوشنبه ۱۳ خردادماه) تا پایان هفته در بیشتر مناطق کشور جوی آرام حاکم خواهد بود، گفت: در این روزها افزایش نسبی دما برای اکثر مناطق کشور پیش‌بینی می‌شود.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا ،وی با بیان این‌که براساس آخرین خروجی مدل‌های هواشناسی امروز (دوشنبه ۱۳ خردادماه) در شمال فارس، غرب کهکیلویه و بویراحمد و چهارمحال و بختیاری در ساعات بعد از ظهر رگبار و رعد و برق و گاهی وزش باد شدید خواهیم داشت، افزود: امروز برای جنوب غرب یزد و بخش‌هایی از کرمان بارش پراکنده، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید و گرد و خاک پیش‌بینی می‌شود.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به این‌که امروز (۱۳ خردادماه) در خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی بارش پراکنده و وزش باد دور از انتظار نخواهد بود، اظهار کرد: فردا (سه‌شنبه ۱۴ خردادماه) برای شمال آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی بارش پراکنده، گاهی وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود.

وظیفه ادامه داد: پس فردا (چهارشنبه ۱۵ خردادماه) در استان‌های اردبیل، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، گیلان، کهکیلویه و بویراحمد و چهارمحال و بختیاری بارش پراکنده خواهیم داشت.

همچنین در روزهای (پنج‌شنبه و جمعه ۱۶ و ۱۷ خردادماه) برای استان‌های اردبیل، آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی، ارتفاعات البرز مرکزی واقع در استان‌های زنجان و قزوین، البرز و تهران و همچنین دامنه‌های زاگرس در استان‌های کهکیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری، مرکزی و شرق لرستان بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود.

وی افزود: از امروز تا پایان هفته در برخی مناطق شرق و جنوب شرق به ویژه زابل، وزش باد شدید همراه با گرد و خاک خواهیم داشت.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی در مورد وضعیت جوی تهران اظهار کرد: امشب، فردا و پس فردا آسمان تهران صاف تا کمی ابری خواهد بود. پیش‌بینی می‌شود بیشترین و کمترین دمای تهران طی دو روز آینده (سه‌شنبه و چهارشنبه ۱۴ و ۱۵ خردادماه) به ترتیب ۳۳ و ۲۰ درجه سانتیگراد و ۳۵ و ۲۵ درجه سانتیگراد باشد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha