رئیس اداره تصادفات پلیس راهور پایتخت از وقوع تصادف منجر به فوت ۲ تن از سرنشینان یک دستگاه خودروی سواری ۲۰۶ خبر داد.

فوت ۲ سرنشین خودروی ۲۰۶ در سانحه رانندگی بزرگراه رسالت

سلامت نیوز:رئیس اداره تصادفات پلیس راهور پایتخت از وقوع تصادف منجر به فوت ۲ تن از سرنشینان یک دستگاه خودروی سواری ۲۰۶ خبر داد.


به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایلنا، احسان مومنی در رابطه با تصادف فوتی بزرگراه رسالت، اظهار داشت: در ساعت ۰۱:۱۰ در مسیر شرق به غرب بزرگراه رسالت تقاطع شهید آیت، یک دستگاه سوارى پژو ۲۰۶ با ۴ سرنشین به علت عدم رعایت سرعت مجاز و عدم توانایى در کنترل وسیله نقلیه با نرده هاى رفوژ میانى بزرگراه به شدت برخورد می کند و پس از شکستن ۷شاخه نرده، سواری۲۰۶ با پایه پل عابر پیاده برخورد کرد.


این مقام انتظامی بیان داشت: متاسفانه شدت ضربات به حدی بالا بود که ۲ نفر از داخل خودرو به بیرون پرتاب شدند و در محل حادثه جان خود را از دست دادند و حادثه‌ای دلخراش و جبران ناپذیر رقم خورد.


رئیس اداره تصادفات پلیس راهور پایتخت عنوان کرد: ۲ سرنشین دیگر خودرو نیز به شدت مصدوم که با مراجعه سریع اورژانس به مراکز درمانى منتقل شدند.
رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ به رانندگان توصیه کرد: در هنگام رانندگى با سرعت مطمئن حرکت کنند با سرعتى که در صورت هرگونه وقوع خطر بتوانند وسیله نقلیه خود را کنترل کنند و تمامی سرنشینان خودرو تحت هر شرایطی کمربند ایمنى خود را همواره بسته نگه دارند تا شاهد وقوع چنین حوادث دلخراشى نباشیم.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =