مرگ مرد ۴۵ ساله بر اثر برخورد با کابل فشار قوی

۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۱۴:۲۷ - کد خبر: 284095
مرگ مرد ۴۵ ساله بر اثر برخورد با کابل فشار قوی

سلامت نیوز: فرمانده انتظامی مهران از برخورد مرد ۴۵ ساله با کابل فشار قوی در «سه راهی جندالله» و مرگ وی در این حادثه خبر داد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از مهر، سرهنگ قدرت الله شهبازبیگی اظهار داشت: در پی تماس های مردمی با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره برق گرفتگی در داخل زمین های کشاورزی در "سه راهی جنداله"، سریعا ماموران انتظامی پاسگاه "صالح آباد" جهت بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: بنا بر گزارش ماموران انتظامی حاضر در محل حادثه، یک چوپان ۴۵ساله به علت تخریب شدن تیر برق فشار قوی در داخل زمین های کشاورزی بخش "صالح آباد" از توابع شهرستان "مهران" و نزدیک بودن سیم به سطح زمین، با کابل فشار قوی برخورد و دچار برق گرفتگی شده است.

وی ادامه داد: فرد مصدوم سریعا توسط عوامل اورژانس جهت مداوا به درمانگاه بخش "صالح آباد" منتقل و سپس با استفاده از بالگرد اورژانس به مراکز درمانی ایلام منتقل شد که به علت شدت جراحات در بیمارستان فوت کرده است.

فرمانده انتظامی مهران با بیان اینکه علت وقوع حادثه توسط پلیس در دست بررسی است، گفت: شهروندان بایستی توصیه ها و نکات ایمنی را رعایت کنند تا شاهد بروز چنین حوادث تلخ و ناگواری نباشیم.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
5.18609s, 18q