شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۶

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی گفت: تا قبل از اعلام رسمی نرخ کرایه تاکسی حمل و نقل عمومی درون شهر،‌ی هرگونه افزایش بها تخلف بوده و با راننده متخلف برخورد خواهد شد.

افزایش خودسرانه نرخ تاکسی تخلف است

سلامت نیوز: مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی گفت: تا قبل از اعلام رسمی نرخ کرایه تاکسی حمل و نقل عمومی درون شهر،‌ی هرگونه افزایش بها تخلف بوده و با راننده متخلف برخورد خواهد شد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از تابناک، سجاد سلیمانی روز جمعه در نشست با حضور نمایندگان تاکسیران برگزار شد، با بیان اینکه باتوجه به افزایش حامل‌های انرژی تاکنون دستورالعملی برای تغییر نرخ خدمات حمل ونقل علام نشده است، گفت: بعد از بررسی‌های کارشناسانه، چنانچه تغییری در نرخ کرایه‌ها رخ دهد به اطلاع عموم رسانده خواهد شد.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی با اشاره به اینکه سهمیه سوخت برای تاکسی‌های دوگانه‌سوز ۲۰۰ لیتر و خودرو‌های بنزینی ۴۰۰ لیتر در ماه است، از ناوگان بزرگ تاکسیرانی خواست، که مثل همیشه همراهی و همکاری لازمه را تا اعلام نرخ رسمی، با این سازمان را داشته باشند.
شهر کرمانشاه با حدود یک میلیون نفر جمعیت دارای حدود ۹ هزار دستگاه تاکسی است.

براساس مصوبه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا از ساعت صفر بامداد امروز (۲۴ آبان) قیمت بنزین معمولی سهمیه‌ای هر لیتر ۱۵۰۰ تومان، قیمت بنزین معمولی غیرسهمیه‌ای هر لیتر سه هزار تومان و قیمت بنزین سوپر هر لیتر سه هزار و ۵۰۰ تومان اعلام شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha