۲ ماده غذایی که به سلامت روده‌ها کمک می‌کند

۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۷:۰۴ - کد خبر: 294175
۲ ماده غذایی که به سلامت روده‌ها کمک می‌کند

سلامت نیوز: آیا روده شما هم این روزها خوب کار نمی کند؟ مشکلات معده واقعی هستند و بیماری های گوارشی نیز وجود دارد – افراد زیادی هستند که در مسائل مربوط به هضم غذا دچار مشکل هستند. به عقیده پزشکان ۲ ماده غذایی می توانند به راحتی به رژیم غذایی اضافه شوند وسلامت روده را بهبود بخشند.


به گزارش سلامت نیوز به نقل از شفقنا، گردو به عنوان یک غذای محبوب و میان وعده سالم قلب شناخته شده است، اما این آجیل همچنین می تواند به روده کمک کرده و آن باکتریهای مهم را برای همیشه ترویج کنند.

گردو یک درمان عالی در سلامت روده است و باکتری های روده بهبود یافته ممکن است به حفظ وزن بدن سالم، بهبود سلامت قلب و حتی بهبود سلامت روان کمک کنند. علاوه بر گردو غذاهای پر فیبر و چربی های سالم هم به بهبود باکتری های روده ای که معده را پوشش می دهند نیز کمک می کند.

یکی دیگر از غذاهای عالی برای کمک به هضم غذا، زنجبیل است. پزشکان از زنجبیل به عنوان یک ماده مفید و در دسترس در خانه نام می برند که برای کمک به تسکین دردهای ناراحت کننده معده و بهبود مشکلات هضم استفاده می کنند. زنجبیل همچنین می تواند به حالت تهوع و ریفلاکس اسید معده کمک کند. یک معجون سلامتی با زنجبیل، شیر بادام، توت فرنگی و موز درست می شود و یکی دیگر از راه های عالی برای تسکین دردهای گوارشی است.

منبع: www.msn.com

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
8.77873s, 19q