یکشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۲
کد خبر: 298397

بعد از یک روز خسته‌کننده ،نشستن روی صندلی ماساژ خستگی را کمتر می‌کند. صندلی ماساژ انواع مختلفی دارد و با مکانیزم‌های مختلفی طراحی شده است.

چه کسانی نباید از صندلی ماساژ استفاده کنند؟

سلامت نیوز:بعد از یک روز خسته‌کننده ،نشستن روی صندلی ماساژ خستگی را کمتر می‌کند. صندلی ماساژ انواع مختلفی دارد و با مکانیزم‌های مختلفی طراحی شده است.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از روزنامه خراسان ،اگر صندلی شما تنها برای یک محدوده وزن مناسب کار می‌کند، مطمئن شوید که وزن شما در آن محدوده است؛ زیرا  ناکارآمدی عملکرد صندلی باعث کبودی و سفت‌شدن ماهیچه‌های فرد می‌شود. بعضی از افراد نباید از این صندلی‌ها استفاده کنند؛ از جمله: اگر شما از فشار خون پایین رنج می‌برید، بهتر است قبل از استفاده از صندلی ماساژ با پزشک خود مشورت کنید.

 افرادی که دچار لخته‌شدن یا انعقاد خون هستند یا به‌راحتی خونریزی می کنند، باید از استفاده از صندلی ماساژور اجتناب کنند.  استفاده بیش از حد و طولانی از صندلی ماساژور ممکن است به کبودی عضلات و ایجاد حساسیت در آن‌ها منجر شود.ماساژ برای زنان باردار بسیار مفید است، به ویژه انجام ماساژ پاها باعث آرامش و کاهش تورم ناشی از دوره بارداری می‌شود. 

 صندلی‌های ماساژ قابلیت ماساژ پاها را دارد اما استفاده از آن‌ها در سه ماهه اول بارداری مناسب است؛ اگر می خواهید بعد از این زمان از آن استفاده کنید، با پزشک خود مشورت کنید.همچنین برخی از صندلی‌های ماساژ با استفاده از کیسه‌های هوا، ساق پا و با استفاده از لرزش، ران‌ها، گردن و عضلات کمری را ماساژ می‌دهد. دقت کنید ممکن است این ویژگی‌ها به درد شما نخورد؛ مثلا حرکات چرخشی یا ضربه‌ای برای شما مناسب نباشند یا این‌که اصلا ماساژ در قسمت‌های شانه یا پشت برای شما مناسب نباشد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha