فراخوان تامین ملزومات و تجهیزات پزشکی-دستگاه اکسیژن خانگی و ماسک NIV

۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۲:۵۷ - کد خبر: 303342
فراخوان تامین ملزومات و تجهیزات پزشکی-دستگاه اکسیژن خانگی و ماسک NIV

سلامت نیوز: فراخوان تامین ملزومات و تجهیزات پزشکی ـ دستگاه اکسیژن خانگی و ماسک NIV از سوی رییس اداره نظارت بر تامین و نگهداشت اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی اعلام شد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از وبدا، مهندس محمد مهدی علاالدین، اظهار کرد: این فراخوان باتوجه به شرایط کنونی کشور متاثر از کرونا به منظور تبدیل و کنترل نیاز و قیمت بازار نسبت به تامین نیاز دستگاه اکسیژن خانگی و ماسک NIV ، به شرح ذیل منتشر می شود:

۱- از کلیه شرکت های فعال در حوزه تجهیزات پزشکی که تمایل به تامین دستگاه اکسیژن ساز خانگی و ماسک NIV دارند؛ دعوت می گردد درخواست رسمی خود را به انضمام مشخصات در قالب فرمت تعیین شده به پیوست بصورت نسخه فیزیکی و فایل در لوح فشرده CD به همراه مستندات لازم در خصوص پیشنهاد قیمت ارزی/ریالی، تاییدیه های فنی مربوط به محصول و اعلام زمان دقیق تحویل کالا در پاکت در بسته به دبیرخانه محرمانه حراست اداره کل تجهیزات پزشکی تحویل دهند. به درخواست هایی که با فرمت دیگری ارسال شوند، ترتیب اثر داده نخواهد شد.

۲- واردکنندگان و تولیدکنندگان ثبت شده و دارای کد IRC نیز می توانند در صورت تمایل در این فراخوان شرکت کنند و در صورت ارائه پیشنهاد مناسب در اولویت قرار خواهند گرفت.

۳- شرکت‌هایی که در فراخوان تامین کالا بصورت فوریتی پذیرفته می شوند می بایست، ظرف مدت ۲ روز کاری پس از اعلام، مراحل لازم به منظور ثبت فوریتی کالا را طی نموده و نسبت به واردات ظرف مدت دو ماه اقدام کنند.

۴- از آنجا که ارائه پیشنهاد قیمتی و ثبت درخواست به منزله ایجاد تعهد برای شرکت پذیرفته شده جهت تامین کالای فوریتی می باشد لازم است ضمن لحاظ دقت و ملاحظات لازم در خصوص تکمیل اطلاعات مورد نظر فرم تعهدنامه پیوست را تکمیل و بهمراه مدارک ارائه کنند.

۵- شرکت های منتخب در فراخوان ضمن تکمیل فرم تعهدنامه (پیوست) می بایست الف) نسبت به انجام ثبت سفارش و انجام فرآیند های لازم به منظور صدور مجوز لازم تولید، واردات و ترخیص کالای منتخب در فراخوان اقدام و در صورت وجود هر نوع مشکل در هر کدام از مراحل کاری، مراتب را در اسرع وقت به اداره کل تجهیزات پزشکی اعلام کنند.

همچنین در صورت عدم ترخیص کالا ظرف مدت مشخص شده، تمدید کد IRC فوریتی صرفا با تشخیص این اداره کل بوده و هیچ گوه حقی برای شرکت ایجاد نمی کند.

ب)شرکت های منتخب در فراخوان می بایست پس از تولید و یا ترخیص کلیه اقلام با نظارت وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی کالا را توزیع کنند.

۶- کلیه شرکت های پذیرفته شده موظف هستند در بازه های زمانی یک ماهه گزارش شرح اقدامات صورت گرفته را به آدرس ایمیل supply@imed.ir ارسال کنند.

۷- در صورت کوتاهی شرکت های پذیرفته شده در فراخوان در پیگیری تامین به موقع، سهمیه داده شده جهت واردات لغو و به متقاضیان دیگر ارائه خواهد شد و همچنین از شرکت آنها در فراخوان های بعدی ممانعت بعمل خواهد آمد.

۸- مهلت ارائه پیشنهادات و تحویل پاکت ها ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ است.

۹- در صورت هرگونه ابهام و سوال با شماره ۶۳۴۲۰ – ۰۲۱ داخلی ۲۵۵ خانم مهندس طباطبایی تماس برقرار کنید.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
6.38744s, 18q