سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از ثبت نام بیش از ۱۷۸ داوطلب در آزمون دکتری سال ۱۴۰۰ خبر داد.

ثبت‌نام بیش از ۱۷۸ هزار نفر در آزمون دکتری ۱۴۰۰

سلامت نیوز:​سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از ثبت نام بیش از ۱۷۸ داوطلب در آزمون دکتری سال ۱۴۰۰ خبر داد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایلنا، «فاطمه زرین‌آمیزی» سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور درباره آخرین آمار ثبت‌نام دکتری۱۴۰۰ گفت: تا این لحظه تعداد ۱۷۸ هزار و ۹۷ نفر نسبت به ثبت نام در مقطع دکتری ۱۴۰۰ اقدام کرده‌اند.

وی افزود: ثبت نام آزمون ورودی مقطع دکتری نیمه متمرکز (Ph. D) سال ۱۴۰۰ برای پذیرش در دوره‌های روزانه، نوبت دوم، دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه پیام نور، دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و پردیس خودگردان دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی از دوم آذر منحصراً به صورت اینترنتی و از طریق درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش به نشانی www. sanjesh. org آغاز شد و تا ۹ آذر ادامه دارد.

زرین‌آمیزی در خصوص زمان برگزاری این آزمون گفت: براساس برنامه زمانی پیش بینی شده آزمون ورودی مقطع دکتری نیمه متمرکز (Ph. D) سال ۱۴۰۰ در روز جمعه ۱۵ اسفند برگزار خواهد شد. متقاضیان لازم است از روز سه‌شنبه ۱۲ تا روز پنجشنبه مورخ ۱۴ اسفند با مراجعه به درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به تهیه پرینت کارت شرکت در آزمون و راهنمای شرکت در آزمون اقدام کنند.

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور تاکید کرد: با توجه به‌عدم پذیرش حضوری متقاضیان به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و در جهت تسریع در بررسی و ثبت درخواست‌ها به صورت الکترونیکی، متقاضیان در صورت داشتن هر گونه سئوال می‌توانند به سیستم پیشخوان خدمات الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس http://darkhast.sanjesh.org مراجعه و درخواست خود را به همراه مستندات لازم ثبت کنند. پس از ثبت درخواست، برای متقاضی شماره نامه و کدرهگیری از طریق پیام کوتاه ارسال می‌شود.


برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =