مراکز فعال اهدای خون تهران در ۲۲ بهمن اعلام شد

۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۵:۲۳ - کد خبر: 307601
مراکز فعال اهدای خون تهران در ۲۲ بهمن اعلام شد

سلامت نیوز: چهار مرکز ثابت و یک مرکز سیار اهدای خون در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی آماده استقبال از شهروندان تهرانی است.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از روابط عمومی انتقال خون استان تهران، بیست و دوم بهمن امسال مرکز اهدای خون وصال طبق روال گذشته از ساعت ۸ الی ۲۰:۳۰ و دیگر مراکز تهرانپارس، ستاری وشهرری از ساعت ۹ الی ۱۶ فعال می باشند، همچنین تیم مستقر شده در فرهنگسرای امام علی(ع) واقع در شهرک اندیشه فاز ۳، بلوار آزادی، مقابل شهرداری اندیشه از ساعت ۹ الی ۱۵ آماده خدمات رسانی به اهداکنندگان گرامی می باشد.

همچنین پنج شنبه ۲۳ بهمن ماه علاوه بر مرکز اهدای خون وصال که از ساعت هشت صبح تا بیست و سی فعال است سه مرکز جامع اهدای خون تهرانپارس، ستاری، شهرری نیز از ساعت ۸ الی ۱۹ و دیگر مراکز صدر، پیروزی، نارمک، مترو امام خمینی (ره)، شهریار ، رباط کریم و ورامین از ساعت ۸ الی ۱۵ فعال می باشد.

تیم های سیار حسینیه صاحب الزمان (عج) واقع در امیریه شهریار و تیم کارخانه میهن قرچک واقع در میدان فردیس از ساعت ۹ الی ۱۵ در این روز آماده خدمات رسانی به همشهریان این منطقه می باشند.

جمعه ۲۴ بهمن ماه نیز مرکز اهدای خون وصال از ساعت ۸ تا ۲۰:۳۰ و مراکز جامع تهرانپارس، ستاری، شهرری از ساعت ۹ الی ۱۶ فعالیت خواهند داشت.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
2.41554s, 18q