رییس پلیس راهور خوزستان گفت: طبق مصوبه ستاد استانی کرونا از روز یکشنبه ۲۶ بهمن جریمه ۱۰ میلیون ریالی برای آن دسته از خودروهایی که در خوزستان خلاف مقررات محدویت کرونایی رفتار می‌کنند، اعمال خواهد شد.

جریمه یک میلیون تومانی کرونایی در خوزستان از یکشنبه

سلامت نیوز: رییس پلیس راهور خوزستان گفت: طبق مصوبه ستاد استانی کرونا از روز یکشنبه ۲۶ بهمن جریمه ۱۰ میلیون ریالی برای آن دسته از خودروهایی که در خوزستان خلاف مقررات محدویت کرونایی رفتار می‌کنند، اعمال خواهد شد.

به گزارش سلامت نیوز، منصور جمشیدی عصر روز شنبه در حاشیه نشست ستاد مدیریت کرونا خوزستان در گفت و گو با ایرنا بیان کرد: جریمه ۱۰ میلیون ریالی شامل خودروهایی می‌شود که به شهرهای قرمز ورود و خروج داشته و یا در ساعت ۲۱ تا چهار صبح تردد می‌کنند.

وی با بیان اینکه برابر مصوبات نشست استانی ستاد مدیریت کرونا، اعمال قانون و کنترل ما با شدت بیشتری انجام می‌شود افزود: از ساعت ۲۱ تا چهار بامداد تردد خودروها در تمامی شهرهای خوزستان ممنوع است و مردم به گونه‌ای برنامه‌ریزی کنند که در این ساعت تردد نداشته باشند.

رییس پلیس راهور خوزستان گفت: ورود و خروج خودروها از شهرهای قرمز به دیگر شهرها ممنوع است و ماموران ما و دوربین‌های جاده‌ای برابر قانون این خودروها را جریمه کرده و روزانه این جرایم توسط پیامک به آنها ارسال خواهد شد. البته آن دسته از رانندگانی که خودرو خریداری کرده ولی سند به نام مالک قبلی است، پیام برای آنها ارسال نمی‌شود.

وی افزود: پلیس خدمتگزار مردم است و امیدوارم فاصله اجتماعی و پروتکل‌های بهداشتی از جانب مردم بیشتر رعایت شود تا این ویروس منحوس ریشه کن شود.

جمشیدی ادامه داد: روزانه برای بیش از ۲ هزار خودرو در خوزستان اعمال قانون می‌شود که امیدواریم در روزهای آینده با کمتر شدن ترددها، شاهد کاهش این آمار باشیم.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha