چهارشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۶
کد خبر: 308999

بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، میانگین کیفیت هوای پایتخت هم‌اکنون (۲۰ اسفندماه) در شرایط قابل قبول قرار دارد. بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران،‌میانگین کیفیت هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته و هم‌اکنون در شرایط قابل قبول قرارداشته است.

کیفیت هوای تهران همچنان قابل قبول است

سلامت نیوز:بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، میانگین کیفیت هوای پایتخت هم‌اکنون (۲۰ اسفندماه) در شرایط قابل قبول قرار دارد.
به گزارش ایسنا بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران،‌میانگین کیفیت هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته و هم‌اکنون در شرایط قابل قبول قرارداشته است.

به گزارش سلامت نیوز  بر اساس این گزارش هم‌اکنون آلاینده شاخص ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون و میانگین کیفیت هوا ۶۹ است. طی ۲۴ ساعت گذشته نیز آلاینده شاخص ذرات معلق ۲.۵ میکرون با میانگین ۶۳ بود.


گفتنی است که شاخص کیفیت هوا (AQI) به پنج دسته اصلی تقسیم‌بندی می‌شود. بر اساس این تقسیم‌بندی از عدد صفر تا ۵۰ هوا "پاک"، از ۵۱ تا ۱۰۰ هوا "قابل قبول(سالم) یا متوسط"، از ۱۰۱ تا ۱۵۰ هوا "ناسالم برای گروه‌های حساس"، از ۱۵۱ تا ۲۰۰ هوا "ناسالم برای همه گروه‌ها"، از ۲۰۱ تا ۳۰۰ هوا "بسیار ناسالم" و از ۳۰۱ تا ۵۰۰ شرایط کیفی هوا "خطرناک" است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =