رئیس پلیس راهور ناجا در تشریح آخرین وضعیت ماجرای شکایت از نماینده مجلسی که با سرباز راهور درگیر شده بود، گفت: کیفرخواست این فرد به زودی صادر می‌شود.

آخرین وضعیت شکایت پلیس از نماینده سیلی‌زن | کیفرخواست عنابستانی صادر می‌شود

سلامت نیوز: رئیس پلیس راهور ناجا در تشریح آخرین وضعیت ماجرای شکایت از نماینده مجلسی که با سرباز راهور درگیر شده بود، گفت: کیفرخواست این فرد به زودی صادر می‌شود.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا، سردار سید کمال هادیانفر رئیس پلیس راهور ناجا درباره آخرین وضعیت شکایت از علی‌اصغر عنابستانی که در بهمن سال گذشته بر سر ورود غیرمجاز به خط ویژه با سرباز پلیس راهور درگیر شده بود، گفت: پلیس راهور شکایت خود را از ایشان به دادسرا ارائه داد و دستگاه قضایی نیز نسبت به احضار فرد خاطی اقدام کرده و طبق اطلاعات ما به زودی و طی روزهای آتی کیفرخواست برای ایشان صادر می‌شود.

وی درباره شکایت عنابستانی از پلیس راهور و سرباز اکبری نیز اظهار کرد: این فرد نیز پس از اعلام‌ وصول شکایت پلیس، شکایتی را در سازمان قضایی نیروهای مسلح مطرح کرد اما با توجه به اینکه برابر قانون یک شکایت در دو جا قابل رسیدگی نیست تا این لحظه سازمان قضایی نیروهای مسلح هیچ‌کدام از همکاران ما را دعوت نکرده است.

به گفته وی شکایت اصلی پلیس از این نماینده در دادسرا در حال رسیدگی است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =