رگبار باران و وزش باد در بیشتر نقاط کشور

۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۹:۵۹ - کد خبر: 311498
رگبار باران و وزش باد در بیشتر نقاط کشور

سلامت نیوز:یک کارشناس سازمان هواشناسی به بررسی وضعیت جوی چند روز آینده کشور پرداخت.

به گزارش سلامت نیوزبه نقل از میزان، فریبا گودرزی در خصوص آخرین وضعیت آب و هوایی کشور به میزان گفت: امروز در استان‌های ساحلی دریای خزر و اردبیل بارش باران ادامه خواهد داشت. همچنین در استان‌های تهران، البرز، قزوین، مرکزی، زنجان، اصفهان، نیمه شمالی فارس، نیمه شمالی سمنان، برخی از مناطق استان‌های کرمان، یزد، کردستان، کرمانشاه، ایلام، لرستان، چهار محال و بختیاری، کهکیلویه و بویراحمد، جنوب استان‌های آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی، شرق سیستان و بلوچستان و ارتفاعات استان‌های خراسان رضوی و هرمزگان برای بعدازظهر و اوایل شب رگبار و رعد و برق و وزش باد‌های شدید موقتی را داریم که در مناطق مستعد احتمال رخداد تگرگ هم وجود دارد.

وی ادامه داد: البته این بارش‌ها تا اوایل هفته آتی با شدت و ضعف ادامه خواهد داشت. از امروز تا آخر هفته در نوار شرقی وزش باد‌های شدید و گرد و خاک را به ویژه در منطقه زابل خواهیم داشت.

این کارشناس هواشناسی یادآور شد: همچنین امروز دریای خزر مواج خواهد بود. در روز‌های چهارشنبه و پنجشنبه در اردبیل و غرب سواحل دریای خزر افزایش نسبی دما را داریم. گودرزی درخصوص آخرین وضعیت جوی پایتخت گفت: در تهران هم برای امروز بعدازظهر آسمان ابری و همراه با رگبار و رعد و برق و وزش باد خواهد بود. بیشینه دمای پایتخت هم امروز به بیست و هشت درجه سانتیگراد خواهد رسید.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
1.2676s, 19q