پرونده نماینده سیلی‌زن به کجا رسید؟ | صدور قرار مجرمیت برای عنابستانی

۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۴:۵۶ - کد خبر: 312688
پرونده نماینده سیلی‌زن به کجا رسید؟ | صدور قرار مجرمیت برای عنابستانی

سلامت نیوز: رئیس پلیس تهران بزرگ درباره آخرین روند رسیدگی به پرونده درگیری نماینده مجلس شورای اسلامی با سرباز راهور توضیح داد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از تسنیم، سردار حسین رحیمی رئیس پلیس تهران بزرگ درباره آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده درگیری علی‌اصغر عنابستانی نماینده مجلس‏ با سرباز راهور گفت: این پرونده از ابتدا توسط پلیس تهران در حال پیگیری است. چون به سرباز راهنمایی و رانندگی تهران تعرض شد.

وی افزود: قرار مجرمیت برای این نماینده صادر شده، آقای عنابستانی طبق کیفرخواست در ۳ مورد مجرم شناخته شده و ما نیز از مسیر قانون با جدیت موضوع را دنبال می‌کنیم.

این مقام انتظامی تصریح کرد: وظیفه ما دفاع و صیانت از مأموران خدوم و زحمت‌کش است. چندی پیش نیز یکی از مأموران پلیس راهور به خاطر تذکر به تعدادی از اوباش مبنی بر عدم تردد با موتورسیکلت در تونل، مورد ضرب و شتم قرار گرفت که متهمان را در مدت ۴۸ ساعت شناسایی و بازداشت کردیم. در صورتی که از آنها هیچ سرنخی وجود نداشت.

سردار رحیمی ادامه داد: این رفتارها و برخوردها صحیح نیست، چه می‌خواهد برخورد و رفتار از طرف یک نماینده باشد، یا از طرف یک شهروند عادی صورت گیرد. باید حرمت فردی را که در ساعت‌های طولانی، در سرما، گرما، هوای آلوده و شرایط کرونایی به مردم خدمت می‌کند، نگه داریم.

علی‌اصغر عنابستانی نماینده سبزوار در مجلس شورای اسلامی روز ۳ بهمن ۹۹ در حال عبور از خط ویژه به‌ دلیل نداشتن برگ تردد با یک سرباز راهور درگیر شد. این اتفاق واکنش‌های زیادی را در پی داشت. تا جایی که ستاد کل نیروهای مسلح نیز به موضوع ورود پیدا کرد.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
4.47815s, 18q