در نامه سعید نمکی خطاب به معاون بهشداشت کشور

محیطبان ها وجنگلبان ها علیه کرونا واکسینه می شوند

۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۶:۰۵ - کد خبر: 315775
محیطبان ها وجنگلبان ها علیه کرونا واکسینه می شوند

سلامت نیوز: سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان وآموزش پزشکی با انتشار یک نامه‌ درباره اضافه شدن محیط بان ها و جنگل بان ها به مشمولان برنامه دریافت واکسن کرونا خبر داد.

در این نامه با اشاره به اینکه سن پوشش واکسیناسیون به مدت دو سال کمتر از گروه هدف قبلی تعیین می شود تاکید شد که محیط‌بانان و همچنین حافظان عرصه محیط طبیعی و جنگل‌ها که در پاسگاه‌های محیط‌بانی ممکن است در کنار هم باعث انتقال بیماری شوند، سریعا نسبت به اخذ لیست این گروه از سازمان‌های مربوطه اقدام و واکسیناسیون آنها انجام شود.

متن کامل نامه در ادامه می آید.

جناب آقای دکتر رئیسی معاون محترم بهداشت

با سلام:

ضمن قدردانی مجدد از تلاش کلیه دست اندرکاران واکسیناسیون بر علیه کووید۱۹ پیرو مکاتبات قبلی درمورد گروه‌های هدف واکسیناسیون، از آنجا که قسمت عمده جمعیت هدف اعلام شده واکسینه شده‌اند و ثبت‌نام شدگان جدید نیز در روزهای آتی تحت پوشش قرار می‌گیرند، شایسته است کلیه استان ها سن پوشش واکسیناسیون را به مدت دو سال کمتر از گروه هدف قبلی اعلام نموده و نسبت به ثبت‌نام در سامانه، نوبت‌دهی و تزریق اقدام نمایند.

ضمنا نظر به اینکه محیط‌بانان و همچنین حافظان عرصه محیط طبیعی و جنگل‌ها در پاسگاه‌های محیط‌بانی ممکن است در کنار هم باعث انتقال بیماری شوند، شایسته است سریعا نسبت به اخذ لیست این گروه از سازمان‌های مربوطه اقدام و واکسیناسیون آنها انجام شود.»

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
10.78438s, 20q