زنان از بعضی جملات و حرف‌ها به شدت متنفر هستند که به زبان آوردن آن‌ها باعث بیشتر شدن شدت عصبانیت زنان میشود.

 مردان مراقب باشند؛ زنان از شنیدن این جملات متنفرند!

به گزارش سلامت نیوز به نقل از رکنا، لیستی از آزاردهنده‌ترین جملات که بهتر است هرگز به زنان مورد علاقه خود نگویید. گاهی اوقات مردان اهمیت زیادی به کلمات نمی‌دهند، در حالی که یک عبارت بد می‌تواند روحیه زن را برای کل روز خراب کند.

فرقی نمیکنه:

اکثر مردان در جواب اینکه، برای شام چه غذایی میخورید؟ میگویند: فرقی ندارد. این پاسخ زنان را گیج میکند و آن‌ها این جمله را اصلا دوست ندارند.

من بهت گفتم!:

بله، شما هشدار داده بودید که اگر او این کار را انجام دهد، این اتفاق می‌افتد. اما نیازی به ۱۰۰ بار تکرار کردن نیست. او قبلاً فهمیده است که اشتباه کرده است و نیازی به یادآوری مجدد این موضوع به او نیست. سرزنش کرده همه انسان‌ها را اذیت میکند.

شما زنان….:

بعدش مهم نیست چه میگویید، تنها فکری که در سر زن وجود دارد این خواهد بود: «من را با کسی مقایسه نکن. ما مثل هم نیستیم.» و او بلافاصله علاقه اش را به ادامه این گفتگو از دست میدهد و سعی میکند دیگر با شما صحبت نکند.

حالا ببینم چی میشه:

زنان میدانند که مردان پس از اولین سؤال تصمیمی نخواهند گرفت و باید سؤال را حداقل دو بار تکرار کنند. اما وقتی برای دهمین بار از شما می‌خواهد در مورد یک چیز تصمیم بگیرید و شما می‌گویید «حالا ببینم چی میشه»، به احتمال زیاد خودشان تصمیم میگیرند.

حالت خوش نیست؟:

اگر در دوره‌ای هستند، حالشان بد است و عصبانی هستند، به این معنا نیست که شما هرچیزی را به آن بیماری ربط بدهید. پس هرگز این جمله را نگویید. در غیر این صورت عصبانی‌تر میشوند.

چه عجب تونستی ماشینو پارک کنی!:

البته دیدن یک خانم با رانندگی خوب، مثل دیدن یک اسب شاخدار است. اما زنان در بیشتر موارد نسبت به مردان با احتیاط‌تر رانندگی می‌کنند.

بخر، اگه دوست داری…:

زن‌ها برای خرید لباسی که دوست دارد، نیازی به اجازه شما ندارد. اگر از شما می‌پرسند یعنی میخواهند مطابق میل شما و علاقه شما آن چیز را بخرند.

می‌خواهی همه این‌ها را بخوری؟ یا خیلی زیاد غذا میخوری:

زن شما طبق تعریف شما، لاغر و برازنده است. بنابراین، کوچکترین اشاره به این که زیاد غذا میخورد باعث تحریک احساس خشم او می‌شود و خلق و خوی و عزت نفس او را خراب می‌کند. بله، او همه آن غذا را می‌خورد، پس بهتر است از استفاده از این عبارات آزاردهنده خودداری کنید.

تو دقیقا مثل مادرت هستی:

تحت هیچ شرایطی درباره مادر و سایر بستگان او بحث نکنید. چه رابطه زن با مادرش خوب باشد و چه رابطه بدی با او داشته باشد، عبارت خوبی نیست. پس ارزشش را ندارد اگر رفتار اشتباهی میکند او را با مادرش مقایسه کنید.

آرام/آرام باش:

چنین عبارتی آرامش او را بیشتر از او میگیرد و یکی از آزاردهنده‌ترین عبارات است. اگر دختری نگران چیزی است، بهترین راه برای کمک به آرامش او، کمک به حل آن مشکل است.

شاید این مقاله به شما کمک کند زنان را کمی بهتر درک کنید و زندگی شما شادتر و لذت بخش شود. زن و مرد فرقی نمیکند، با شریک زندگی خود با احترام رفتار کنید و بهتر است بیشتر به او بگویید که چقدر برای شما عزیز است و چرا دوستش دارید. شاد باشید!

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =