با افزودن مواد طبیعی به مراقبت از پوست خود، بهترین ها را از هر دو دریافت می کنیم. آنها برای پوست و محیط زیست بی خطر هستند و همچنین فاقد هرگونه مواد شیمیایی هستند و زیبایی و طراوت را به پوست ما می بخشند!

 چرا مواد طبیعی برای پوستی سالم و درخشان بهتر هستند؟

به گزارش سلامت نیوز به نقل از هلث شاتز، درست همانطور که رژیم غذایی خود را با دقت انتخاب می کنیم و به جایگزین های غذایی سالم روی می آوریم، پوست ما نیز به همان مراقبت نیاز دارد.

صنعت زیبایی شاهد افزایش استفاده از محصولات مراقبت از پوست طبیعی به عنوان غذای عالی برای آن بوده است. وجود مواد شیمیایی قوی در محصولات مراقبت از پوست فانتزی ما بیشتر از اینکه مفید باشد به پوست ما آسیب می رساند. در مقابل ترکیبات مشتق شده از طبیعت هیچ عارضه جانبی ندارند و در طولانی مدت برای پوست مفید هستند.

بنابراین، اگر برای سم زدایی پوست برنامه ریزی می کنید، اکنون زمان آن است که قفسه های مراقبت از پوست خود را تمیز کنید و محصولات حاوی مواد شیمیایی خود را با مواد طبیعی تر برای پوست جایگزین کنید.

چرا برای مراقبت از پوست به سراغ مواد ارگانیک بروید؟

همانطور که یک رژیم غذایی ارگانیک برای سلامتی مفید است، مراقبت از پوست طبیعی نیز برای پوست بهتر است. از پوست در برابر اثرات مضر مواد شیمیایی محافظت می کند و به پوستی درخشان می انجامد. بنابراین، اگر به این فکر کرده اید که چگونه می توانم پوستم را به طور طبیعی بهبود بخشم، پاسخ شما اینجاست!

1. مواد ارگانیک برای پوست بی خطر هستند

محصولات مراقبت از پوست طبیعی برای پوست ما بی خطر هستند و حاوی هیچ گونه مواد شیمیایی یا مصنوعی نیستند و برای محیط زیست نیز مفید هستند.

مواد طبیعی، مانند روغن ها و عصاره های طبیعی، می توانند رطوبت پوست را حفظ کنند و آن را بهبود بخشند، بازسازی سلول ها را تشویق کنند و استرس اکسیداتیو را کاهش دهند.

مواد طبیعی عاری از سموم هستند و برای پوست مضر نیستند. آنها بالقوه بدون عوارض جانبی هستند و پس از استفاده مداوم پوست را زیبا می کنند.

هنگامی که شروع به استفاده از مواد طبیعی تر می کنید، متوجه کاهش قابل توجه واکنش های آلرژیک، خارش، سوزش یا آکنه در پوست خود خواهید شد.

2. مواد ارگانیک غنی از مواد مغذی هستند

هر چیزی که با استفاده از مواد طبیعی ساخته شود از نظر تغذیه ای غنی است. این مواد نتایج شگفت انگیزی بر سلامت کلی شما دارند که باعث می شود برای پوست نیز مفید باشند. محصولات مراقبت از پوست طبیعی با استفاده از موادی مانند نعناع، روغن نارگیل و غیره دارای ویتامین‌ها، مواد معدنی و آنتی‌اکسیدان‌هایی شده اند که آن‌ها را برای پوست مفید می‌کنند و اثرات بالقوه‌ای در درمان مشکلات پوستی دارند.

3. مواد ارگانیک برای محیط زیست مضر نیستند

محصولات پوستی طبیعی ردپای مضری بر روی محیط باقی نمی گذارند. آنها هیچ گونه آلودگی خاک یا آب ایجاد نمی کنند و پس از شسته شدن در زهکش ها هیچ گونه باقیمانده شیمیایی باقی نمی گذارند.

4. مواد ارگانیک اثرات بهتری روی پوست دارند

مواد طبیعی برای پوست عاری از مواد شیمیایی هستند و با استفاده از مواد خالص ساخته می شوند. مراقبت از پوست طبیعی اثرات بیشتری روی پوست دارد. آنها به عمق پوست نفوذ می کنند و نتایج قابل مشاهده ای را بدون نشان دادن عوارض جانبی به نمایش می گذارند.

5. مواد ارگانیک پایدار هستند

ترکیبات مصنوعی مراقبت از پوست با استفاده از مواد شیمیایی مضر مانند نفت ساخته می شوند و به محیط زیست آسیب می رسانند. گاهی اوقات از فرآورده های حیوانی در لوازم آرایشی نیز استفاده می شود که پایدار نیستند. با این حال، مراقبت از پوست طبیعی پایدارتر است و به هیچ وجه به حیوانات یا محیط زیست آسیب نمی رساند.

اگر به دنبال یک رژیم مراقبت از پوست هستید که پوست شما را بی عیب و نقص نشان دهد و موادی که برای استفاده ایمن هستند و همچنین برای محیط زیست مفید هستند، مواد طبیعی بیشتری را به مراقبت از پوست خود اضافه کنید.

شما می توانید از محصولات شیمیایی به محصولات ارگانیک تغییر جهت دهید تا متوجه تفاوت قابل مشاهده در پوست خود شوید. بهتر است قبل از استفاده کامل از یک ماده یک پچ تست انجام دهید تا ببینید که به مواد آن آلرژی دارید یا خیر.. علاوه بر این، اگر از یک بیماری پوستی رنج می برید، ممکن است ایده آل باشد که قبل از استفاده از یک ماده طبیعی با یک متخصص مراقبت از پوست مشورت کنید.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =