سه‌شنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۰
کد خبر: 354675

رییس بیمارستان رازی قائمشهر در خصوص آتش‌سوزی عمدی در بخش اورژانس این بیمارستان توضیحاتی ارایه کرد.

جزییاتی از آتش‌سوزی بیمارستان رازی قائمشهر

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایرنا، ضیاالدین اولادی اظهار کرد: حوالی ساعت ۲۱ امشب(دوشنبه) فردی وارد بخش اورژانس این مرکز درمانی شد که در بررسی دوربین های مداربسته مشخص نیست این فرد همراه بیمار وارد این بیمارستان شده یا اینکه به تنهایی به این بیمارستان آمده است.

وی افزود: تصاویر دوربین‌های مداربسته نشان می دهد این فرد با روشن‌کردن فندک و پرتاب آن بر روی یکی از تخت‌های بخش اورژانس اقدام به ایجاد حریق کرده است.

رییس بیمارستان رازی قائمشهر تصریح کرد: این فرد پس از آتش‌زدن چند تخت بیمارستان، متواری شده است.

اولادی ادامه داد: با حضور به موقع ماموران آتش‌نشانی عملیات اطفای حریق به سرعت انجام شد و این حادثه خوشبختانه خسارت جانی در بر نداشت.

وی بیان کرد: با حضور ماموران آگاهی و نیروی انتظامی تصاویر دوربین های مداربسته بیمارستان بررسی و اقدامات برای دستگیری فرد از سوی ماموران در حال انجام است.

بیمارستان رازی قائمشهر به عنوان بیمارستان مرکزی عفونی استان از جمله مراکز آموزشی و درمانی وابسته به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مازندران است که در سال ۱۳۱۳ تاسیس و پس از پیروزی انقلاب اسلامی با داشتن ۲۲۰ تخت بستری در بخش‌های تخصصی پزشکی به شکل شبانه‌روزی خدمات ارایه می‌کند.

به گفته مدیران دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان مازندران ساختمان جدید این بیمارستان بیش از ۲۶۰ تختخوابی، به مراحل پایانی کار رسیده و با پیشرفت فیزیکی مناسب به بزودی به بهره برداری می‌رسد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha