یکشنبه ۲۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۰
کد خبر: 356259

جمعه گذشته برخی خانواده‌های تهرانی بار و بنه را جمع کرده و از صبح زود در کنار رودخانه کن کمپ کرده بودند تا از هوای خنک لب رودخانه آخرین روزهای بهار بی نصیب نمانند.

مرگ تلخ دختر جوان بر اثر ریزش کوه

به گزارش سلامت نیوز، روزنامه ایران نوشت: آنها فکرش را هم نمی کردند که به جای یک خاطره خوش، شاهد چنان صحنه دلخراش و هولناکی خواهند بود که شاید تا سالیان سال از ذهن و روحشان پاک نشود.
در میان همه کسانی که در حاشیه رودخانه نشسته بودند زوج جوانی هم در کناری نشسته بودند. در یک لحظه سنگ عظیم الجثه‌ای از بالای کوه کنده شد و جلوی پای زن جوان زمین خورد. شدت برخورد به حدی زیاد بود که همان سنگ مجدداً بالا آمد و این بار با شدت به صورت زن جوان برخورد کرد.

زن جوان مقابل چشمان نامزدش و بقیه مردم غرق در خون روی زمین افتاد و سر و صورتش متلاشی شد.مردم وحشتزده خیلی سریع نیروهای اورژانس را خبر کردند اما در همان لحظه برخورد کار از کار گذشته بود و زن جوان به کام مرگ فرو رفت.
به این ترتیب رسیدگی به موضوع در دستور کار محمدحسین زارعی بازپرس کشیک قتل پایتخت قرار گرفت و تیم جنایی برای تحقیق درباره نحوه مرگ این زن راهی محل حادثه شدند. شاهدان عینی که صحنه دلخراش مرگ این زن را به چشم دیده بودند در تحقیقات نحوه فوت ناگهانی او را تشریح کردند.
جسد با دستور بازپرس جنایی برای طی روال قضایی به پزشکی قانونی منتقل شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

  • سید IR ۱۴:۵۳ - ۱۴۰۲/۰۶/۰۱
    0 0
    چه حادثه عجیب ؛ تلخ و غمناکی بوده است! عجیب از آن زاویه که سنگ یک رفت و برگشت داشته و بعد به صورت این خانم محترم برخورد کرده !!
  • سید IR ۱۴:۵۸ - ۱۴۰۲/۰۶/۰۱
    0 0
    به نظر بنده باید سنگ های عظیم را که احتمال سقوط را دارند با فیلم برداری توسط کوادکوپتر شناسایی و جاده را بسته و آنها را جابجا کنند یا توسط هلی کپترهای کبری آنها را جابجا کنند .