معاون پدافند غیرعامل سازمان مدیریت بحران شهر تهران از بررسی نحوه اتصال خطوط جدید مترو تهران به بیمارستان‌ها برای شرایط بحرانی خبر داد.

بررسی اتصال خطوط جدید مترو تهران به بیمارستان‌ها برای شرایط بحرانی

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایلنا از روابط عمومی سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران، محمد حسن فصیح با اشاره به برگزاری کمیته فنی گفت: با توجه به اهمیت موضوع اتصال بیمارستان‌ها به خطوط مترو کمیته فنی "اتصال بیمارستان امام خمینی(ره) به خط 7 متروی تهران" با حضور نمایندگانی از دانشگاه علوم پزشکی تهران، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، ستاد مدیریت بحران و پدافند غیرعامل منطقه 6، شرکت راه‌آهن شهری تهران و حومه (مترو)، شرکت بهره برداری راه‌آهن شهری تهران و حومه برگزار شد.

وی افزود: در این نشست ضمن تاکید بر اهمیت موضوع به منظور هم‌افزایی سازمانی در خصوص موضوعات فنی اتصال بیمارستان امام خمینی (ره) به خط 7 متروی تهران بحث و تبادل نظر شد.

فصیح افزود: در این نشست مقرر شد، جلسه هفتگی کمیته فنی تا رسیدن به نتیجه قطعی برگزار و همچنین طی جلسه مشترکی میان دانشگاه علوم پزشکی و شرکت مترو، الزامات فنی جهت اتصال بیمارستان به خطوط مترو تهیه و ارائه شود. جلسه هفتگی کمیته فنی تا رسیدن به نتیجه قطعی برگزار شود و نیز طی جلسه مشترکی میان دانشگاه علوم پزشکی و شرکت مترو، الزامات فنی جهت اتصال بیمارستان به خطوط مترو تهیه و ارائه شود.

وی افزود: همچنین مقرر شد نحوه اتصال خطوط جدید مترو تهران به بیمارستان‌ها و استفاده از رمپ‌ها و شفت‌ها مشخص شود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha