️آیین گشایش و افتتاحیه هشتمین نمایشگاه بین المللی «ایران فارما»( دارو و صنایع وابسته) از ساعت ۱۰:۳۰ صبح فردا، چهارشنبه ۵ مهرماه در شبستان مصلی تهران با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و مدیران سازمان غذا و دارو برگزار می شود.

هشتمین دوره نمایشگاه ایران فارما گشایش می یابد

به گزارش سلامت نیوز به نقل از وبدا، مراسم افتتاحیه هشتمین نمایشگاه بین‌المللی «ایران فارما»(دارو و صنایع وابسته) با حضور دکتر عین اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، رئیس و اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، مسئولین معاونت علمی و فناوری رئیس جمهوری، رئیس سازمان غذا و دارو، مسئولین وزارت صنعت، معدن و تجارت، اتاق بازرگانی و سفرا و هیات‌های تجاری بین‌المللی آغاز خواهد شد.

گفتنی است در این دوره از نمایشگاه که 427 شرکت داخلی و 282 شرکت خارجی از 33 کشور مشارکت دارند، علاوه بر نشست گسترش همکاری های اقتصادی در حوزه دارو با سفرای کشورهای خارجی، 19 پنل و 8 کارگاه تخصصی در حوزه دارو و صنایع وابسته برگزار می شود.همچنین 26 دانشکده داروسازی، 75 انجمن علمی و صنفی، 46 رویداد جانبی و 105 استاد و سخنران در این رویداد بین المللی حضور خواهند داشت.

علاقمندان برای حضور در این نمایشگاه می توانند در روزهای 5 تا 7 مهرماه سالجاری از ساعت 9 تا 17 به مصلی امام خمینی (ره) تهران مراجعه کنند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha